Symbol Technologies wprowadza na rynek model MC50

Symbol Technologies wprowadza na rynek model MC50 1Firma Symbol Technologies wprowadziła na rynek pierwszy model z nowej serii odpornych cyfrowych asystentów dla firm (enterprise digital assistant – EDA), przeznaczonych do zastosowań biznesowych.

Nowy komputer przenośny, Symbol MC50, jest przeznaczony na szybko rozwijający się rynek rozwiązań bezprzewodowych dla przedsiębiorstw. Został opracowany z myślą o mobilnych pracownikach firm, którym jest potrzebna możliwość zbierania i przesyłania informacji oraz zarządzania nimi w miejscu, w którym właśnie działają. Pozwala to poprawić produktywność i efektywność, a jednocześnie przyspiesza reagowanie na potrzeby klientów i sprawia, że są oni bardziej zadowoleni.

‘Cyfrowy asystent dla firm zapewnia przedsiębiorstwom znaczne korzyści, ponieważ dzięki możliwości bezpiecznego dostępu pracowników do danych korporacyjnych z dowolnego miejsca wzrasta produktywność’ – powiedział Kevin Burden, szef programu wdrażania urządzeń przenośnych w firmie IDC. ‘Przedsiębiorstwa i instytucje przechodzące na aplikacje mobilne stawiają coraz wyższe wymagania i coraz częściej poszukują tylko urządzeń zaspokajających potrzeby ich aplikacji pod względem bezpieczeństwa, łatwości zarządzania i możliwości funkcjonalnych’.

Urządzenie jest wyposażone w zintegrowane opcje komunikacji za pośrednictwem bezprzewodowej sieci LAN (Wi-Fi) oraz pobierania danych, w tym odczytu jednowymiarowych i dwuwymiarowych kodów paskowych oraz skanowania obrazów, albo w kolorowy aparat fotograficzny o rozdzielczości 1 megapiksela. Umożliwia komunikowanie się w czasie rzeczywistym wewnątrz firmy, pobieranie danych oraz łączność telefoniczną w technologii VoIP (przesyłania głosu w sieciach IP). Dzięki temu pozwala podejmować decyzje w miejscu aktualnego przebywania.

Model MC50 jest doskonałym urządzeniem dla mobilnych użytkowników profesjonalnych, którzy są w ciągłym ruchu i potrzebny im jest kontakt ze współpracownikami oraz dostęp do informacji w czasie rzeczywistym.

http://www.symbol.com

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry