Symbol Technologies wprowadza na rynek model MC50

Opublikowano: 16 listopada 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Symbol Technologies wprowadza na rynek model MC50 1Firma Symbol Technologies wprowadziła na rynek pierwszy model z nowej serii odpornych cyfrowych asystentów dla firm (enterprise digital assistant – EDA), przeznaczonych do zastosowań biznesowych.

Nowy komputer przenośny, Symbol MC50, jest przeznaczony na szybko rozwijający się rynek rozwiązań bezprzewodowych dla przedsiębiorstw. Został opracowany z myślą o mobilnych pracownikach firm, którym jest potrzebna możliwość zbierania i przesyłania informacji oraz zarządzania nimi w miejscu, w którym właśnie działają. Pozwala to poprawić produktywność i efektywność, a jednocześnie przyspiesza reagowanie na potrzeby klientów i sprawia, że są oni bardziej zadowoleni.

‚Cyfrowy asystent dla firm zapewnia przedsiębiorstwom znaczne korzyści, ponieważ dzięki możliwości bezpiecznego dostępu pracowników do danych korporacyjnych z dowolnego miejsca wzrasta produktywność’ – powiedział Kevin Burden, szef programu wdrażania urządzeń przenośnych w firmie IDC. ‚Przedsiębiorstwa i instytucje przechodzące na aplikacje mobilne stawiają coraz wyższe wymagania i coraz częściej poszukują tylko urządzeń zaspokajających potrzeby ich aplikacji pod względem bezpieczeństwa, łatwości zarządzania i możliwości funkcjonalnych’.

Urządzenie jest wyposażone w zintegrowane opcje komunikacji za pośrednictwem bezprzewodowej sieci LAN (Wi-Fi) oraz pobierania danych, w tym odczytu jednowymiarowych i dwuwymiarowych kodów paskowych oraz skanowania obrazów, albo w kolorowy aparat fotograficzny o rozdzielczości 1 megapiksela. Umożliwia komunikowanie się w czasie rzeczywistym wewnątrz firmy, pobieranie danych oraz łączność telefoniczną w technologii VoIP (przesyłania głosu w sieciach IP). Dzięki temu pozwala podejmować decyzje w miejscu aktualnego przebywania.

Model MC50 jest doskonałym urządzeniem dla mobilnych użytkowników profesjonalnych, którzy są w ciągłym ruchu i potrzebny im jest kontakt ze współpracownikami oraz dostęp do informacji w czasie rzeczywistym.

http://www.symbol.com

Sylwester KozakSymbol Technologies wprowadza na rynek model MC50

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.