Symetria projektuje nowy serwis TVP.pl

Telewizja Polska SA dołączyła do grona Klientów Symetrii.  Podpisana umowa obejmuje przeprowadzenie badań użyteczności i zaprojektowanie nowego serwisu TVP.pl.
W ramach współpracy zostały przeprowadzone badania użyteczności serwisu TVP.pl z wykorzystaniem technologii UserZoom, umożliwiającej analizowanie strony internetowej online. Technologia ta oferuje możliwość definiowania różnych typów zadań, które użytkownicy wykonują w naturalnym środowisku, przy użyciu własnych komputerów, co znacznie zwiększa zasięg badania.

Symetria projektuje nowy serwis TVP.pl 1Przeprowadzona analiza pokazała w jakim celu użytkownicy odwiedzają portal tvp.pl, jak się po nim poruszają i w jakim stopniu jego struktura odpowiada ich oczekiwaniom. Ustalono mocne strony portalu oraz elementy strony, które  sprawiają problemy w trakcie korzystania z witryny a poruszanie się po nich nie jest intuicyjne.

Zgromadzone dane są punktem wyjścia do zaprojektowania nowego serwisu TVP.pl, który  będzie prezentował zarówno treści telewizyjne, jak i informacyjne.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry