Symetria przygotowała nową stronę Orange

Opublikowano: 2 sierpnia 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Nowa strona operatora telekomunikacyjnego Orange została zaprojektowana przez agencję Symetria. Projekt uwzględniał zmiany zarówno wizualne, funkcjonalne jak i modyfikację struktury.

orange

Zmiany na stronie są efektem zarówno badań użytkownikami jak i analiz, których głównym elementem było opracowanie „map podróży użytkowników” (ang. customer journey maps).

Naszym celem było przede wszystkim zapewnienie najlepszego user experience dla naszych użytkowników, przy jednoczesnym uwzględnieniu celów biznesowych stawianych przed stroną internetową. Na podstawie kilkuletniej współpracy wiedzieliśmy, że Symetria poradzi sobie z tym zadaniem – powiedział Filip Żok, Dyrektor Portali i Aplikacji w Orange.

Podczas badań eksperci Symetrii testowali procesy związane z zakupem nowej usługi, przedłużeniem umowy, dokupieniem usługi czy przejściem z karty na abonament.

Sylwester KozakSymetria przygotowała nową stronę Orange

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.