Symetria wyodrębnia dwie nowe marki

1 maja 2011 roku Symetria oficjalnie zmieniła się w Grupę Symetria. W strukturze zostały wydzielone dwie nowe marki – Symetria Creative i Symetria IT.  Agencja poszerzyła także portfel usług.

Od kilku lat poznańska firma inwestuje w nowoczesne technologie (jak np. UserZoom – platformę do przeprowadzania badań użyteczności online) i zwiększa zatrudnienie. Zespół liczy obecnie ponad 30 osób. Powodem rozbudowy firmy jest zwiększające się zapotrzebowanie na usługi biznesowe w Internecie.

„Wielu naszych klientów oczekuje, bypo przeprowadzeniu badań użyteczności zaprojektować i wdrożyć dany serwis lub aplikację. Zdecydowaliśmy się poszerzyć portfel usług i wykonywać projekty kompleksowo. W działaniach tychwykorzystujemy doświadczenie, które zdobyliśmy zarządzając dwoma własnymi serwisami społecznościowymi – Vitalia.pl i Trener.pl. Portale te zostały od podstaw stworzone i wdrożone przez nasz zespół”. – mówi Wojciech Wrzaskała, Współwłaściciel Symetrii.

Symetria wyodrębnia dwie nowe marki 1

W wyniku rozwoju spółki, powstała Grupa Symetria, na którą składają się 3 marki:
•    Symetria – lider usability oraz UX design w Polsce,
•    Symetria Creative – agencja interaktywna specjalizująca się w userexperience marketingu,
•    Symetria IT – wdrożenia i obsługa programistyczna, także na platformy mobilne.

Poza zmianami strukturalnymi,odświeżone zostało logo, stworzono nową wersję strony internetowej oraz uruchomionoserwis Symetryczna.pl – blog dla osób zainteresowanych tematyką z zakresu usability i interactive.

Grupa Symetria to nie tylko usługi z zakresu e-biznesu. W skład rodziny wchodzą dwa autorskie serwisy społecznościowe: Vitalia.pl oraz  Trener.pl. Portale odwiedza łącznie ponad 1,2 miliona użytkowników każdego miesiąca.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry