Sympatyczne doładowania telefonu w Onet.pl

Onet.pl proponuje użytkownikom doładowującym telefony w systemie pre-paid darmowy dostęp do Sympatia.pl: największego i najpopularniejszego serwisu randkowo – towarzyskiego w polskim internecie.
Każdy klient, dokonujący transakcji zasilenia telefonu komórkowego w nowo uruchomionym serwisie doladowania.onet.pl powyżej kwoty 50 PLN, otrzyma kod umożliwiający darmowe korzystanie z usług Sympatia.pl.

Specjalny kod aktywuje dostęp do wszystkich opcji w Sympatii na 14 dni. Kod dostępu przesyłany jest wraz z mailem informującym o zrealizowaniu zasilenia; mail zawiera także link do strony z aktywacją. Obsługą techniczną doładowań zajmuje się krajowy lider w zakresie dostarczania biznesowych rozwiązań mobilnych oraz systemów wsparcia sprzedaży w sieci: Blue Media.

Sympatia.pl i Onet.pl nie po raz pierwszy proponują wspólną ofertę. Nasza popularność jest ogromna i stale rośnie. Zgromadziliśmy niemal dwa miliony profili i ponad milion sto tysięcy zdjęć. Notujemy dynamiczny rozwój, oferując użytkownikom bogaty wybór różnorodnych form kontaktu, m.in. wewnętrzny system mailowy, forum dyskusyjne – Cafe, blogi, dział publicystyczny z poradami ekspertów. Co warte podkreślenia, jako jedyni spośród serwisów randkowych, z myślą o użytkownikach regularnie organizujemy imprezy i spotkania „na żywo”. Sympatia doskonale spełnia swoją rolę kojarząc znajomości, przyjaźnie ale także i trwałe związki. – podaje Marcin Langowski, szef serwisu.

www.onet.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top