Synerway buduje serwis firmowy REAS

Spółka Synerway przygotowała nowy serwis korporacyjny dla firmy REAS, oferującej usługi doradcze na rynku nieruchomości. Nowa witryna kładzie główny nacisk na przejrzystość treści i eksponowanie materiałów przeznaczonych dla mediów.
Dużą wagę przywiązano do intuicyjnej nawigacji w serwisie. Wprost ze strony głównej www.reas.pl internauta ma dostęp do wszystkich publikacji REAS dotyczących rynku nieruchomości: newsletterów, raportów i analiz. W serwisie pojawiła się też sekcja Press Room, przewidziana z myślą o dziennikarzach i gromadząca wszystkie aktualne wydarzenia związane z działalnością firmy, a także komentarze doradców REAS.

Witryna została zaprojektowana zgodnie z księgą wizualnej identyfikacji firmy REAS. Nowy layout i architektura informacji tworzą spójną, czytelną strukturę strony, co znacznie upraszcza internautom dotarcie do interesujących ich materiałów. Zarejestrowani użytkownicy mają ponadto możliwość subskrypcji comiesięcznego newslettera dotyczącego rynku mieszkaniowego.

Pracownicy REAS aktualizują serwis za pośrednictwem systemu zarządzania treścią EasyWeb 5, umożliwiającego modułową rozbudowę o kolejne elementy: podstrony, działy, sekcje itp. Mogą w prosty sposób administrować zawartością witryny korporacyjnej, działając bezpośrednio na jej zasobach graficznych i informacyjnych. Wszystkie efekty dokonywanych w serwisie modyfikacji są natychmiast widoczne w jednym oknie przeglądarki internetowej, co w istotny sposób wpływa na komfort i ergonomię pracy.

www.reas.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top