Synerway dla Polish Prestige Hotels & Resorts

Synerway stworzył nową, witrynę internetową dla Polish Prestige Hotels & Resorts (www.pph.com.pl). Projekt strony oparto na jednym z systemów klasy CMS – Easyweb 4.3 i nowoczesnej platformie e-commerce – BlueVendo.
Dzięki systemowi EasyWeb treścią witryny PPH mogą zarządzać osoby nie posiadające wiedzy informatycznej ani programistycznej. Zaletą, jest bezpośrednia praca na zasobach graficznych i informacyjnych serwisu. Operator w jednym oknie przeglądarki widzi efekt naniesionych zmian, co znacznie oszczędza czas pracy.

Z kolei BlueVendo łączy w sobie cechy typowej platformy rezerwacyjno-sprzedażowej i systemów klasy CRM oraz ERP. Za jego pomocą PPH może w prosty sposób zarządzać ofertą danego hotelu (pokojami, cenami, allotmentami, itd.), programem lojalnościowym dla stałych gości, a także przeglądać raporty sprzedaży poszczególnych obiektów i całej grupy.

Agencja interaktywna Synerway działa na rynku usług IT od 2002 roku. Zajmuje się m.in. budową i wdrażaniem platform sprzedażowych, systemów rezerwacyjnych, systemów CRM oraz ERP.

www.synerway.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry