Synerway dla Polish Prestige Hotels & Resorts

Opublikowano: 3 października 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Synerway stworzył nową, witrynę internetową dla Polish Prestige Hotels & Resorts (www.pph.com.pl). Projekt strony oparto na jednym z systemów klasy CMS – Easyweb 4.3 i nowoczesnej platformie e-commerce – BlueVendo.
Dzięki systemowi EasyWeb treścią witryny PPH mogą zarządzać osoby nie posiadające wiedzy informatycznej ani programistycznej. Zaletą, jest bezpośrednia praca na zasobach graficznych i informacyjnych serwisu. Operator w jednym oknie przeglądarki widzi efekt naniesionych zmian, co znacznie oszczędza czas pracy.

Z kolei BlueVendo łączy w sobie cechy typowej platformy rezerwacyjno-sprzedażowej i systemów klasy CRM oraz ERP. Za jego pomocą PPH może w prosty sposób zarządzać ofertą danego hotelu (pokojami, cenami, allotmentami, itd.), programem lojalnościowym dla stałych gości, a także przeglądać raporty sprzedaży poszczególnych obiektów i całej grupy.

Agencja interaktywna Synerway działa na rynku usług IT od 2002 roku. Zajmuje się m.in. budową i wdrażaniem platform sprzedażowych, systemów rezerwacyjnych, systemów CRM oraz ERP.

www.synerway.pl

Hanna LaskowskaSynerway dla Polish Prestige Hotels & Resorts

Podziel się!

O autorze

hania