Synerway dla Translift

Ruszyła nowa strona internetowa Warszawskiej Fabryki Dźwigów Translift. Projekt, zrealizowany przez firmę Synerway, stanowi element strategii wizerunkowej jednego z najstarszych w Polsce producentów wind.
Jednym z głównych założeń nowej witryny www.translift.com.pl było udostępnienie potencjalnym klientom oferty handlowej online, którą producent mógłby wygodnie tworzyć i kontrolować przez Internet. Do tego celu wykorzystano autorski system zarządzania treścią EasyWeb oraz moduł sklepu internetowego EasyShop.

Moduł EasyShop pozwala pracownikom WFD Translift w prosty sposób zarządzać ofertą usługową firmy, w szczególności ustalać ceny, promocje, warunki zamówienia i dostawy. Ponadto mają oni dostęp do raportów ze zrealizowanych w określonym czasie zamówień, zarówno dla poszczególnych towarów jak i całego asortymentu.

Klienci mogą za pośrednictwem strony internetowej dokonać zamówienia na wybrane produkty i usługi. Z uwagi na specyfikę oferowanych przez WFD Translift rozwiązań (podzespoły do budowy wind, dźwigów towarowych, itp.) została wykluczona możliwość bezpośredniego zakupu towarów przez Internet. Aby dokończyć transakcję należy skontaktować się z odpowiednim działem producenta. Zarejestrowanym internautom, po zalogowaniu, zapewniono dostęp do specyfikacji technicznych oraz szczegółowych instrukcji dotyczących interesujących ich produktów.

Dzięki systemowi EasyWeb pracownicy WFD Translift mogą zarządzać zawartością firmowej witryny bez względu na stan posiadanej wiedzy informatycznej. Wyróżniającą go cechą jest możliwość bezpośredniej pracy na zasobach graficznych i informacyjnych serwisu. Użytkownik w jednym oknie przeglądarki widzi efekt dokonywanych zmian, co oszczędza czas pracy.

www.synerway.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top