System WMS w sklepach online

Współcześnie wzrasta ilość sklepów internetowych, które prowadzą sprzedaż na bardzo dużą skalę. Zarządzanie takim przedsiębiorstwem wymaga wsparcia specjalistycznego programu, który ułatwi pracę magazynu. Przykładem takiego systemu może być np. system WMS od DataConsult.

System WMS w sklepach online 1

Sprzedaż online wraz z WMS od DataConsult

W każdej firmie internetowej zarządzanie obrotem magazynowym jest niezwykle istotne, zarządzanie wymaga pomocy wyspecjalizowanych programów informatycznych, które właściwie będą kierować działaniami magazynu. Niewielki błąd może wstrzymać pracę całej firmy. Wszystkie procesy muszą być na bieżąco monitorowane, by nie dopuścić do niepotrzebnych problemów. Odbieranie i wydawanie zamówień musi być zgodne z stanem magazynowym. Dobra praca firmy wpływa na owocną sprzedaż i sukces w branży sklepów online. Posiadanie systemu WMS od DataConsult pozwoli uniknąć wszelkim niedogodnościom. DataConsult wspiera swoich konsumentów, którzy posiadają małe, średnie, a nawet duże firmy, zapewniające sprzedaż online. Odpowiadają na potrzeby pracujących kilu osób w systemie, a nawet do kilkudziesięciu, sięgając również po projekty wdrożeniowe, w skład których wchodzi kilkaset użytkowników. Firma ta oferuje przedsiębiorcom internetowym różne rodzaje systemów WMS, które dopasowane są do potrzeb zarządzania danego magazynu.

Rodzaje systemów WMS

Poszukując odpowiedniego WMS we własnej firmie, prowadzącej sprzedaż internetową napotyka się na kilka rodzajów systemów zarządzania pracą magazynu. Wszystkie rodzaje wchodzą w skład Rodziny EkspertWMS, które służą wielu klientom. Jednym z nich jest program magazynowy ExpertWMS, który zapewnia szereg możliwości konfiguracyjnych. System ten odwzorowuje i ułatwia każde działanie, związane z prowadzeniem logistyki we własnym magazynie i procesem dostaw. Innym rodzajem jest program magazynowy ExpertWMS Centrum Logistyczne. Dedykowany jest on dla branży operatorów logistycznych, którzy zapewniają podstawowe jak i bardziej skomplikowane usługi logistycze. W ofercie firmy znajduje się również program magazynowy ExpertWMS Smart, to bardzo sprawne w opanowaniu oprogramowanie magazynowe, które posiada całkowite procesy logistyczne, opracowane na podstawie bogatych doświadczeń logistycznych i działań magazynowych.

Dla firm online, poszukujących aplikacji, która usprawniła by działanie przedsiębiorstwa opracowany został WMS Online. To właśnie prosta w opanowaniu aplikacja, która może być wykorzystywana przez małe sklepy internetowe jak i większe Centra Logistyczne. Umożliwia on obsługę kartoteki produktów, nadanie cech do danego produktu oraz lokalizacji domyślnej czy też wydrukowanie etykiety produktu. Pomaga w zarządzaniu magazynem i jego lokalizacją, obsługuje jednostki logistyczne. Zajmuje się systemem przyjęć i wydań, opierając się na dokumentach i dyspozycjach. Wspiera działalność procesów wewnątrzmagazynowych, związanych z inwentaryzacją czy przesunięciami ad-hoc. Dokonuje analiz i raportów poleceń, realizacji oraz wszelkich operacji na produktach.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top