system3.pl – nowy gracz w programach partnerskich

W marcu, na rynku polskim, pojawi się nowy gracz w zakresie obsługi programów partnerskich – system3.pl.
Jest to wspólna inicjatywa spółek grupy K2 Internet S.A., program polega na generowaniu określonych przez Reklamodawcę akcji (sprzedaż, wypełnienie formularza) oraz wizyt w serwisie Klienta poprzez serwisy partnerskie.

– Powstanie nowej spółki wiąże się z rozwojem nowych kompetencji w grupie K2. Widzimy przyszłość i receptę na kryzys w programach partnerskich, a dodatkowe funkcjonalności pozwolą na łatwiejszy monitoring wydatków – mówi Janusz Zebrowski, Prezes Zarządu K2 Internet S.A.

Powstanie system3.pl łączy się jednocześnie z awansem Magdaleny Czachowskiej na stanowisko Affiliate Marketing Director. Czachowska od początku koordynowała powstawanie projektu. W system3.pl odpowiedzialna jest za pozyskiwanie nowych Klientów, koordynację obsługi obecnych oraz rozwój spółki. Poprzednio, przez okres 3 lat pracowała w domu mediowym ACR S.A. na stanowisku Affiliate Marketing Manager. Magda jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej. Obecnie robi doktorat w Akademii Leona Koźmińskiego.

– Mamy ponad trzyletnie doświadczenie w prowadzeniu programów partnerskich, zatem nasza technologia została opracowana tak, aby ułatwić sposób zarządzania kampanią reklamową, a tym samym zwiększyć efektywność prowadzonych programów. Ponadto, wdrożyliśmy rozbudowany system statystyk, które pozwalają na pełną optymalizację wydatkowanych kosztów. – mówi Magdalena Czachowska, Affiliate Marketing Director spółki system3.pl.

W chwili obecnej prowadzone są testowe kampanie dla Klientów takich jak Wealth Solutions Sp. z o.o., Audioteka.pl i Commercial Union OFE.

system3.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top