Szansa dla Internet Group?

W dniu 3 listopada 2010 r. Zarząd Target BPO Sp. z o.o.  podpisał list intencyjny ze spółką  Internet Group SA. Przedmiotem listu intencyjnego jest regulacja wzajemnej współpracy spółek, która ma na celu udział spółki Target BPO w procesie naprawczym Internet Group SA.

Szansa dla Internet Group? 1– Oferta Internet Group zawiera elementy, które odpowiadają naszej strategii budowy grupy outsourcingowej. We wrześniu tego roku ogłosiliśmy plany przekształcenia w spółkę akcyjną oraz wejścia na giełdę. Ten cel można osiągnąć przejmując spółkę już notowaną na GPW i posiadającą aktywa, które dopełniają naszą ofertę.– komentuje Łukasz Gajewski, prezes Target BPO.

Przedmiotem negocjacji jest uruchomienie procesu naprawczego Internet Group oraz restrukturyzacji długu wobec BRE Bank S.A., w wyniku którego miałyby zostać wydzielone  aktywa call center z Grupy Kapitałowej Internet Group SA. fot:targetbpo.pl

W efekcie powstałby holding outsourcingowy – jego liderem i wiodącym akcjonariuszem  zostałby Target BPO, który ze względu na wysoką rentowność swojego biznesu przejmie większość zadań związanych z restrukturyzacją i zarządzaniem.

Celem tego procesu jest zbudowanie na polskim rynku silnej grupy outsourcingowej, w której znajdą się byłe aktywa Internet Group S.A. związane z biznesem call center i aplikacjami będącymi wsparciem dla procesów sprzedaży oraz efektywne i rentowne aktywa Target BPO.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top