Szyfrowane wyciągi w Inteligo

Inteligo wprowadza nową funkcjonalność serwisu w zakresie bezpieczeństwa informacji przesyłanych pocztą e-mail – szyfrowanie wyciągów.
Nowością w obsłudze wyciągów w Inteligo jest też możliwość wyboru formatu wyciągu przez klienta – w html, pdf, xml.

Klienci Inteligo, którzy skorzystają z szyfrowania wyciągów, zyskają jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa i poufności informacji zawartych w wyciągach. Nowa funkcja będzie ważna przede wszystkim dla klientów posiadających konta firmowe w Inteligo oraz dla wszystkich tych, którzy
w szczególności cenią sobie dodatkowe bezpieczeństwo przesyłania danych w internecie.

„Zdajemy sobie sprawę, że nowa funkcjonalność będzie jeszcze usługą niszową na rynku bankowości elektronicznej. Szczególnie, że klienci Inteligo będą musieli zdobyć certyfikat powszechny (niekwalifikowany) umożliwiający korzystanie z szyfrowania danych, jeszcze poza Inteligo, np. w jednej z instytucji oferujących usługi certyfikacyjne związane z podpisem elektronicznym. Inteligo to jednak pionier w bankowości elektronicznej i wiemy, że jest grupa klientów, która oczekuje takiej innowacji w obsłudze konta internetowego Inteligo.” – powiedział Rafał Cytrycki, Wiceprezes Inteligo Financial Services S.A., odpowiedzialny za obszar IT.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry