Adobe

Definitywny koniec Flasha dla Androida

To już koniec Flasha dla Androida. Od wczoraj nie można zainstalować go z Google Play. Adobe zapowiedziało zaprzestanie prac nad odtwarzaczem już w ubiegłym roku.

Koniec mobilnego Flasha

Adobe kończy prace nad rozwojem wtyczki Flash dla urządzeń mobilnych. Firma planuje też głęboką restrukturyzację – zlikwidowanych zostanie między innymi 750 etatów w Ameryce Północnej i Europie.

Kwietniowy Netcamp z Adobe

Fundacja Netcamp zaprasza w środę 20 kwietnia o godzinie 18:00 na kolejne spotkanie branży IT w Business Club Szczecin. Na spotkaniu dowiemy się co jeszcze może nas zaskoczyć w IT i jakie trendy panują na rynku mobile, jak ugryźć analitykę internetową aby efektywnie mierzyć ruch na stronie, czy prawo działa w wirtualnym świecie gier online oraz jakie znaczenie ma technologia w rozwijaniu mobilnego startupu. Gościem specjalnym będzie Adobe.

Apple akceptuje Flash’a i zaostrza zasady AppStore

Firma Apple ogłosiła, że „rozluźnia ograniczenia dotyczące narzędzi służących tworzeniu aplikacji dla systemu iOS”. Zaostrzyły się jednocześnie wymagania stawiane aplikacjom – o akceptację na publikację w katalogu AppStore może być jeszcze trudniej.

Przewiń do góry