ARBOinteractive

Grupa ARBOinteractive pokonała Google

Według najnowszych wyników badania Megapanel PBI/Gemius grupa ARBOinteractive uplasowała się w listopadzie na pierwszym miejscu pod względem zasięgu. Grupa dotarła do 16,96 mln użytkowników. Na drugim miejscu w zestawieniu znalazła się wyszukiwarka Google.

IDMnet odzyskał pozycję lidera

Według najnowszych wyników badania Megapanel PBI/Gemius, IDMnet odzyskał pozycję lidera wśród sieci reklamowych. Jako jedyna sieć uzyskał zasięg powyżej 16 milionów realnych użytkowników.

ARBOinteractive z Facebook: Facebook NOW

12 stycznia w Warszawie odbędzie się Facebook NOW – blisko całodniowe spotkanie połączone z konferencją prasową, zorganizowane przez serwis Facebook oraz Grupę ARBOinteractive.

ARBOinteractive CEE realizuje kampanię dla Visit Britain

ARBOinteractive CEE realizuje w pięciu krajach kampanię Visit Britain promującą Wielką Brytanię. W kampanii bierze udział Polska, Czechy, Rosja, Węgry i Austria. Celem działań jest wypromowanie Wielkiej Brytanii jako ciekawego regionu, który warto odwiedzić.

LOGICSEARCH zdobywa rumuński rynek

LOGICSEARCH, część Grupy ARBOinteractive, specjalizująca się w rozwiązaniach marketingowych w wyszukiwarkach i sieciach kontekstowych (SEM) otwiera oddział w Rumunii. Jest to drugie europejskie biuro LOGICSEARCH.

Przewiń do góry