Najlepsze blogi firmowe 2012 [WYNIKI]

Opublikowano: 16 stycznia 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Po raz piąty polskie firmy rywalizowały w konkursie na Blog Firmowy Roku. Drugi raz z rzędu miano bloga roku otrzymała marka Play. W pierwszej dziesiątce znalazł się również blog Orange, blog Jurka Owsiaka oraz blog Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie.

Dawid ZarazińskiNajlepsze blogi firmowe 2012 [WYNIKI]

Nasza-Klasa testuje swój komunikator

Opublikowano: 10 listopada 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Portal nasza-klasa.pl udostępnił testową wersję nowego komunikatora – NKtalk. W testach bierze udział pół miliona osób. Prawdopodobnie do końca roku wszyscy spośród 13,5 miliona Użytkowników NK otrzymają dostęp do nowej funkcji. Będzie sukces, czy kolejna burza jak w przypadku Śledzika?

Dawid ZarazińskiNasza-Klasa testuje swój komunikator

Internet Beta 2009 rozpoczęta

Opublikowano: 24 września 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , , , ,

Zaczęła się Internet Beta 2009, czyli pierwsze w Polsce interdyscyplinarne spotkanie poświęcone trendom i możliwościom rozwoju sieci. W dniach 23-25 września uczestnicy konferencji mogą spotkać się ze specjalistami z całego świata.

Robert ZarychtaInternet Beta 2009 rozpoczęta

Konkurs na najlepszy blog firmowy 2009 roku

Opublikowano: 21 września 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , ,

Zaczęła się druga edycja konkursu na najlepszy polski blog firmowy roku. Ta całkowicie społeczna inicjatywa non-profit ma na celu promowanie narzędzi społecznościowych wśród polskich firm i prezentowanie zalet otwartej komunikacji.

Hanna LaskowskaKonkurs na najlepszy blog firmowy 2009 roku

Janusz Palikot gościem Internet Beta 2009

Opublikowano: 10 września 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , , ,

Janusz Palikot, jeden z najbardziej kontrowersyjnych polskich posłów, będzie gościem specjalnym konferencji Internet Beta 2009. Wydarzenie, które odbędzie się w dniach 23-25 września w Rzeszowie, to pierwsze w Polsce interdyscyplinarne spotkanie poświęcone trendom i możliwościom rozwoju sieci.

Robert ZarychtaJanusz Palikot gościem Internet Beta 2009

Nasza-Klasa serwuje Śledzika

Opublikowano: 9 września 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Nasza-klasa.pl uruchomiła dzisiaj własny serwis mikroblogowy, którego powstanie zapowiadaliśmy już w e-biznes.pl. Dzięki Śledzikowi ponad 13 mln użytkowników ma zyskać możliwość komunikowania się w czasie rzeczywistym. Po raz pierwszy nowość od Naszej-Klasy jest dostępna zarówno na portalu, jak i pod własnym adresem w sieci – sledzik.pl.

Dawid ZarazińskiNasza-Klasa serwuje Śledzika