EMPiK

Startuje Empik Premium

Empik Premium to usługa skierowana do wszystkich klientów, zarówno tych preferujących zakupy w sklepach stacjonarnych, jak i korzystających z Empik.com czy aplikacji mobilnej.

Empik wprowadza szybki odbiór w salonie

Empik wprowadza nowe rozwiązanie. Od teraz książki, muzyka, filmy oraz gry multimedialne i planszowe oraz  zabawki można kupować w zupełnie nowy sposób, z gwarancją odbioru do dwóch godzin we wskazanym przez klienta salonie.

Biblioteka Akustyczna – nowy serwis w Grupie Empik

W Grupie Empik pojawiła się Biblioteka Akustyczna – wydawca i dystrybutor audiobooków. Obecnie Virtualo oraz Biblioteka Akustyczna, należące do Grupy Empik, oferują ponad 45 000 tytułów e-booków, 1 500 pozycji e-prasy oraz 3 000 audiobooków.

Empik.com ma 14 lat [infografika]

14 lat temu powstał empik.com. Z tej okazji klienci mogą składać życzenia urodzinowe na specjalnie przygotowanej stronie oraz spodziewać się atrakcji i niespodzianek. Właściciele serwisu podzielili się również ciekawymi statystykami.

Nowe gry-online.pl

W dniu dzisiejszym została uruchomiona nowa wersja gry-online.pl, portalu o grach komputerowych i wideo. Flagowy produkt firmy GRY-OnLine S.A. przeszedł kompleksową przebudowę.

Oddajesz-pomagasz w sieci EMPIK

Sieć Empik rozpoczęła rozdawanie specjalnych kopert, dzięki którym można oddać kartridż atramentowy do drukarki i pomóc dzieciom z najbiedniejszych rejonów świata. To kolejne miejsce, gdzie trwa akcja ,,Oddając, pomagasz dzieciom”.

Teksty.org w nowej odsłonie

Teksty.org – należący do empiku największy polski serwis z tekstami piosenek – przeszedł kompletną
przemianę w zakresie funkcjonalności oraz layoutu i wystartował 26 maja w nowym wydaniu. Celem zmian
jest wsparcie sprzedaży płyt z oferty empiku poprzez pełniejszą integrację serwisu ze sklepem
internetowym oraz fanowskim portalem społecznościowym kipme.pl.

Przewiń do góry