IV edycja projektu Postawy Pracownicze

Opublikowano: 4 stycznia 2010. Kategoria: Patronaty. Tagi: , , ,

Nowoczesna Firma wraz z Fundacją Obserwatorium Zarządzania już po raz czwarty zaprasza do udziału w projekcie Postawy Pracownicze, którego tegoroczna edycja odbywa się w dniach 25-26 stycznia w Knowledge Village w Warszawie pod hasłem „Od zaangażowania do wyników!”.

Dawid ZarazińskiIV edycja projektu Postawy Pracownicze

Podsumowanie X Jubileuszowego Kongresu Kadry

Opublikowano: 30 października 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

W dniach 26-28 października 2009 r. w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie odbył się X Jubileuszowy Kongres Kadry zorganizowany przez Nowoczesną Firmę i Fundację Obserwatorium Zarządzania. Projekt realizowano pod hasłem: „Od tradycji – przez doświadczenie – ku nowym rozwiązaniom”.

Dawid ZarazińskiPodsumowanie X Jubileuszowego Kongresu Kadry

X Jubileuszowy Kongres Kadry – już w październiku

Opublikowano: 9 września 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

X edycja Jubileuszowego Kongresu Kadry – największego wydarzenia w branży HR, odbędzie się w dniach 26-28 października 2009, w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie, pod hasłem „Od tradycji – przez doświadczenie – ku nowym rozwiązaniom”. Organizatorem Kongresu jest Nowoczesna Firma oraz Fundacja Obserwatorium Zarządzania.

Dawid ZarazińskiX Jubileuszowy Kongres Kadry – już w październiku

Otwarto Knowledge Village – nowe Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe w Warszawie

Opublikowano: 6 lipca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Pod koniec czerwca otwarte zostało Knowledge Village, nowoczesne, warszawskie Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne o powierzchni 1400 mkw. Miejsce zostało stworzone z myślą o firmach i instytucjach, świadczących usługi dla gospodarki opartej na wiedzy, które mają znaleźć tu możliwość zaistnienia i współpracy, w formie odpowiadającej ich potrzebom, wielkości i potencjałowi.

Dawid ZarazińskiOtwarto Knowledge Village – nowe Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe w Warszawie

Wrażenia po IX edycji Kongresu Kadry

Opublikowano: 6 maja 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , ,

Za nami IX edycja Kongresu Kadry, jednego z najważniejszych, cyklicznych wydarzeń branży HR w Polsce. Edycja ciekawa bo odbywająca się w ciekawych czasach. Rozbudowana część merytoryczna i możliwość dyskusji w gronie ekspertów to zdecydowanie największa zaleta tegorocznego Kongresu, który zorganizowały Nowoczesna Firma i Fundacja Obserwatorium Zarządzania. Współpracę medialną nawiązała redakcja e-biznes.pl.

Dawid ZarazińskiWrażenia po IX edycji Kongresu Kadry

IX edycja Kongresu Kadry

Opublikowano: 17 marca 2009. Kategoria: Patronaty. Tagi: , , , ,

W czasie zmian oraz kryzysu, szczególnie często pojawiają się pytania jak mądrze i skutecznie zarządzać swoim personelem oraz wykorzystywać pojawiające się szanse. Odpowiedzią jest najbliższa edycja Kongresu Kadry, która odbędzie się pod hasłem: „HR: niepewne czasy – pewne rozwiązania”.

Dawid ZarazińskiIX edycja Kongresu Kadry

Pieniądze to nie wszystko… Zbliża się III edycja Projektu Postawy Pracownicze

Opublikowano: 14 stycznia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Co sprawia, że ludzie chcą i lubią przychodzić do pracy? Ciekawe zadania? Możliwość rozwoju osobistego? Czy może inspirujący współpracownicy lub charyzmatyczne szefostwo?

Dawid ZarazińskiPieniądze to nie wszystko… Zbliża się III edycja Projektu Postawy Pracownicze