Lenovo

Postaw na Lenovo – zgarnij wakacyjny max zestaw!

Z laptopem na wakacje? Czemu nie? Planujesz podróż a nie masz jeszcze odpowiedniego notebooka? Nic straconego. Poznaj wakacyjną ofertę sklepu internetowego redcoon.pl. Zanim wyruszysz, przygotuj się do podróży i skompletuj swój wakacyjny niezbędnik.

Postaw na Lenovo - zgarnij wakacyjny max zestaw! 1

Idealny notebook – czego szukają internauci?

Serwis porównujący ceny Skąpiec.pl zbadał preferencje internautów w zakresie notebooków. Przeanalizowano, którzy producenci cieszą się największym uznaniem oraz jakie parametry i ceny są najczęściej poszukiwane przez e-konsumentów.

Techcity.pl:Lenovo N500 z bliska

W redakcji serwisu Techcity.pl przetestowaliśmy Lenovo N500, laptopa z tak zwanej średniej półki. W bardzo użytkowym i bardzo subiektywnym teście staraliśmy się odkryć czego można się spodziewać po tym modelu.

Lenovo wprowadza na polski rynek ThinkStation D20 i S20

Lenovo wprowadza na polski rynek nowe modele stacji roboczych ThinkStation D20 i S20, przeznaczone dla wymagających użytkowników – inżynierów, grafików, projektantów i osób, które do pracy potrzebują wydajnych i stabilnych, stacjonarnych urządzeń komputerowych.

ThinkCentre A58 od Lenovo

Firma Lenovo wprowadza na Polski rynek nowy model komputera stacjonarnego ThinkCentre A58. Desktop przeznaczony dla małych i średnich firm oferuje niezawodne, bezpieczne i ekonomiczne technologie w nowej, zmodyfikowanej obudowie.

Lenovo wprowadza nowe modele notebooków

Firma Lenovo wprowadza do oferty produktowej w Polsce nowe modele notebooków z serii IdeaPad – IdeaPad Y550 i IdeaPad Y650 oraz całkiem nowy model Lenovo G530. Wszystkie trzy nowe modele poszerzają ofertę laptopów firmy skierowaną do użytkowników indywidualnych.

Dopinguj Polską Reprezentację Olimpijską z Lenovo

Firma Lenovo uruchomiła specjalną akcję „Dopinguj Polską Reprezentację Olimpijską na Igrzyskach w Pekinie 2008” połączoną z konkursem dla jej najbardziej kreatywnych uczestników. Osoby, które chcą wesprzeć polskich sportowców na Olimpiadzie w Pekinie, mogą to zrobić w okresie od 8 do 28 sierpnia 2008 r. rejestrując się na specjalnie uruchomionej przez Lenovo witrynie www.cheerpoland.com oraz umieszczając …

Dopinguj Polską Reprezentację Olimpijską z Lenovo więcej »

Przewiń do góry