Opineo.pl

Opineo.pl stworzyło ranking sklepów sportowych

Pierwsza piątka najlepiej ocenianych przez konsumentów internetowych sklepów sportowych w tegorocznym rankingu Opineo to R-GOL.com, Hurtowniasportowa.net, Fitnesstrening.pl, Runnersclub.pl i Sportclub.com.pl to. Klienci chwalą e-sklepy za kulturę obsługi i fachową pomoc przy wyborze odpowiednich produktów. Nie akceptują pomylonych przesyłek ani sytuacji, w których zamówiony towar okazuje się… niedostępny.

Tajemniczy klient w e-sklepie [raport]

Dwie firmy – Instytut Logistyki i Magazynowania (ILIM) oraz Opineo.pl – postanowiły zbadać jakość polskiego e-handlu i przeprowadziły zakupy systemem „Tajemniczego klienta”. Wyniki badania trudno nazwać optymistycznymi.

Grupa Nokaut przejmie Skąpiec.pl i Opineo.pl

Grupa Nokaut S.A. przejmie Skąpiec.pl i Opineo.pl. Umowy inwestycyjne w tym zakresie zostały już podpisane. Akwizycje są jednym z celów emisji akcji, do której przygotowuje się spółka. Dzięki przejęciu Skąpiec.pl i Opineo.pl, Grupa Nokaut osiągnie udziały rynkowe na poziomie obecnego lidera rynku.

Kurier – najbardziej wymagający zawód świata?

„Sympatyczny, uprzejmy, przystojny, młody”. Wbrew pozorom to nie fragment ogłoszenia matrymonialnego, lecz opis idealnego kuriera. Ale gdzie takiego znaleźć? Największe prawdopodobieństwo spotkania „ideału” występuje w firmach kurierskich BPS-Paczka, DPD, Shenker i UPS – podaje Opineo.pl, serwis zbierający opinie od e-konsumentów.

Przewiń do góry