Szymon Szmigiel

Większy zespół Evolution Media Net

Łukasz Winiarczyk dołączył do zespołu Evolution Media Net jako account manager. Wcześniej pracował w należącej do WP sieci reklamowej AdTotal.

Z Wirtualnej Polski do Evolution Media Net

Szymon Szmigiel, dotychczasowy kierownik sprzedaży w należącej do Wirtualnej Polski sieci reklamowej AdTotal, rozpoczyna pracę w Evolution Media Net. Jego zadaniem będzie pokierowanie i dalszy rozwój działu sprzedaży bezpośredniej oraz wsparcie działu sprzedaży międzynarodowej.

AdTotal mobilny

Multimedialna, wieloekranowa sieć AdTotal, pozycjonowana w kategorii Premium, rozpoczęła sprzedaż kompleksowych rozwiązań reklamowych z zakresu mobilnego Internetu. Umożliwi to dotarcie z reklamą do znacznej części polskich użytkowników telefonów komórkowych.

AdTotal rozszerza ofertę

Multimedialna, wieloekranowa sieć reklamowa Wirtualnej Polski – AdTotal poszerza ofertę o sieć bankomatów eCard oraz serwis internetowy telepolis.pl.

VTrip.pl dodaje moduły informacyjne

Polski Portal Turystyczny VTrip.pl wprowadza nowe moduły informacyjne umożliwiające internaucie poszerzenie wiedzy na temat wybranego miejsca podróży, regionu, jak i kraju. Nowe rozwiązania to miedzy innymi informacje o państwach, wiadomości z przewodników, reportaże oraz księgarnia. „Mamy świadomość, że zadowolenie użytkownika związane jest z uzyskaniem przez niego kompleksowej informacji w jednym miejscu i czasie. Zastosowanie takiego …

VTrip.pl dodaje moduły informacyjne więcej »

Scroll to Top