Zalando sprzedaje używaną odzież

Opublikowano: 21 września 2020. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Klienci Zalando w Niemczech i Hiszpanii mogą teraz kupować i sprzedawać używaną odzież bezpośrednio na platformie. Wkrótce dołączą do nich klienci z Belgii, Francji, Holandii i Polski.

Dawid ZarazińskiZalando sprzedaje używaną odzież

Zalando z nową strategią biznesową: „Starting point for fashion”

Opublikowano: 20 maja 2019. Kategoria: Rynek. Tagi:

Firma Zalando przyjęła nową strategię biznesową, zgodnie z którą chce zostać europejskim „starting point for fashion” – miejscem oferującym jakościowy i dopasowany do oczekiwań klientów asortyment, pozwalający znaleźć każdy poszukiwany przez konsumenta produkt w segmencie fashion.

Dawid ZarazińskiZalando z nową strategią biznesową: „Starting point for fashion”

Centrum logistyczne Zalando pod Szczecinem rozpoczęło działalność

Opublikowano: 6 grudnia 2018. Kategoria: Rynek. Tagi:

Zalando – wiodąca europejska platforma modowo-lifestyle’owa, oficjalnie oddało do użytku centrum logistyczne pod Szczecinem. Inwestycja jest kolejnym krokiem w poszerzaniu sieci logistycznej Zalando, mającym na celu zapewnienie wysokiej jakości obsługi rosnącej grupie klientów, która liczy obecnie ponad 25 milionów konsumentów na 17 rynkach.

Dawid ZarazińskiCentrum logistyczne Zalando pod Szczecinem rozpoczęło działalność

Zalando wkracza z asortymentem kosmetycznym do Polski

Opublikowano: 4 października 2018. Kategoria: Rynek. Tagi:

Zalando rozpoczyna sprzedaż kosmetyków online na rynku międzynarodowym — w pierwszej kolejności w Polsce i Austrii. Asortyment kosmetyków pielęgnacyjnych dla kobiet i mężczyzn pojawi się w tych krajach przed świętami Bożego Narodzenia i będzie dystrybuowany z centrum logistycznego w Erfurcie w Niemczech.

Dawid ZarazińskiZalando wkracza z asortymentem kosmetycznym do Polski

Zalando wprowadza program partnerski

Opublikowano: 15 maja 2018. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Firma Zalando uruchomiła swój program partnerski w Polsce. Pozwala on markom na bezpośrednie połączenia z platformą modową Zalando, a tym samym, na uzyskanie dostępu do bazy klientów obejmującej ponad 23 miliony aktywnych konsumentów. Dla klientów oznaczać ma to natomiast korzyść w postaci dostępu do większej liczby produktów.

Dawid ZarazińskiZalando wprowadza program partnerski

Zalando startuje z kategorią Beauty

Opublikowano: 26 marca 2018. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Klienci z Niemiec jako pierwsi uzyskają dostęp do nowej kategorii Zalando: Beauty. W asortymencie znajdą się kosmetyki do pielęgnacji skóry i włosów, perfumy oraz akcesoria kosmetyczne. 

Dawid ZarazińskiZalando startuje z kategorią Beauty

Zalando zaprasza startupy do współpracy

Opublikowano: 15 grudnia 2017. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Zalando stworzyło dedykowaną platformę Zalando Build, umożliwiającą współpracę ze startupami, które zajmują się personalizacją doświadczeń zakupowych oraz dostarczaniem inspiracji modowych. Swoje pomysły na współpracę z Zalando mogą zgłaszać również startupy z Polski oferujące rozwiązania z zakresu zakupów modowych, m.in. przymiarek, stylizacji i rekomendacji zestawów odzieżowych.

Dawid ZarazińskiZalando zaprasza startupy do współpracy