TALEX 'Największą niespodzianką roku 2002'

Opublikowano: 17 lutego 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

W połowie stycznia na uroczystej gali w Hotelu Marriott w Warszawie odbyło się oficjalne podsumowanie roku 2002 przez IBM Polska. Podczas spotkania, przedstawiciele władz koncernu IBM wręczyli nagrody „Wiktorie 2002” najlepszym partnerom i dystrybutorom technologii IBM. Wśród wyróżnionych znalazł się TALEX S.A. – uznany „Największą niespodzianką roku 2002 w IBM”.

IBM Polska uroczyście podsumował rok 2002. Na tradycyjnym, corocznym spotkaniu partnerów handlowych polskiego oddziału koncernu IBM, obok omówienia najważniejszych wspólnych dokonań, wręczono także nagrody dla najlepszych partnerów koncernu w kilkunastu kategoriach. Wyróżniające się w całym 2002 roku firmy partnerskie IBM otrzymały statuetki „Wiktorii 2002” z rąk Dyrektora Generalnego IBM Polska Grzegorza Tomasiaka.

„Wiktorie” przyznane zostały w 19 kategoriach. Otrzymali je najlepsi dystrybutorzy technologii IBM oraz partnerzy handlowi, oferujący rozwiązania amerykańskiego koncernu. Jedną z nagród – „Wiktorię 2002” dla „Największej Niespodzianki w IBM” otrzymał poznański integrator TALEX S.A.

Współpraca TALEXU z IBM trwa już od 1996 roku, kiedy to podpisano pierwszą umowę partnerską pomiędzy obiema stronami. Od 7 lat TALEX jest jednym z najpoważniejszych polskich partnerów IBM posiadających status IBM Value Added Resseler. Spółka dostarcza serwery IBM eServer pSeries oraz IBM eServer iSeries, pamięci masowe IBM, oprogramowanie IBM oraz systemy klasy Entry, Low-End, High-End, Mid-Range w ramach produktów iSeries.

Nagrodę „Wiktorii 2002” odebrał z rąk przedstawicieli IBM – prezes TALEX S.A. Janusz Gocałek. Podkreślił on, że nagroda IBM jest szczególnie cennym wyróżnieniem, gdyż została przyznana przez jeden z najważniejszych koncernów informatycznych na świecie, a zarazem jednego z największych i najlepszych partnerów TALEXU. „- Wyróżnienia branżowe, a zwłaszcza tak prestiżowe jak „Wiktoria 2002″ IBM, są nie tylko przyjemnym podsumowaniem wykonanej pracy, ale także, a może przede wszystkim bodźcem do dalszych starań i jeszcze lepszej współpracy” – powiedział prezes Gocałek. „- Współpracy, na której najwięcej zyskują nasi klienci mający dostęp do oferowanych przez nas najbardziej zaawansowanych rozwiązań informatycznych koncernu IBM” – dodał.

Jego zdaniem, nagroda z rąk IBM i status jednego z najlepszych partnerów tego koncernu w Polsce, wpływa nie tylko na pozytywny wizerunek TALEXU w oczach obecnych klientów, ale także może być znaczącym argumentem za nawiązaniem współpracy z TALEX S.A dla potencjalnych klientów poznańskiej spółki. „- Nagrody i certyfikaty branżowe nie są przyznawane przypadkowo, tak więc liczymy na to, że klient, który będzie stał przed wyborem dostawcy rozwiązań IBM (lub innych znanych koncernów IT) w pierwszej kolejności będzie ich szukał właśnie u firm, nagradzanych i wyróżnianych przez producentów” – podsumował prezes Gocałek.

http://www.talex.pl

Sylwester KozakTALEX 'Największą niespodzianką roku 2002'

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.