Talex poprowadzi Centrum Edukacyjne IBM

Opublikowano: 23 września 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Talex, integrator zaawansowanych technologii informatycznych, podpisał z firmą IBM Polska umowę na prowadzenie w ramach outsourcingu szkoleń organizowanych przez IBM.

Podpisana z IBM umowa na prowadzenie Centrum Edukacyjnego przez Talex jest pierwszą na rynku polskim umową na outsourcing szkoleń. IBM przekazał w całości organizację szkoleń oraz zarządzanie Centrum Edukacyjnym firmie zewnętrznej. Oprócz prowadzenia Centrum Talex zapewni również techniczną obsługę ośrodka.

– Decyzja IBM o przekazaniu nam opieki nad swoim Centrum Edukacyjnym potwierdza wysoką ocenę Talexu w firmie IBM – powiedział Janusz Gocałek, prezes Talex SA. – Cieszymy się, że możemy być partnerem IBM przy tak ważnym przedsięwzięciu.

Współpraca IBM z Talex otwiera przed osobami zgłaszającymi się na kursy możliwość ich odbywania również w regionalnych centrach szkoleniowych Talexu w Poznaniu i Wrocławiu.
Podpisana umowa jest kontynuacją doskonałej współpracy obu firm nawiązanej podczas budowy w siedzibie Talexu Data Center spełniającego najwyższe standardy IBM. W ośrodku tym miała miejsce polska premiera superserwera IBM pSeries 690. Talex należy do największych partnerów IBM w Polsce. Firma posiada status IBM Value Add Dealer. W bieżącym roku Talex został wyróżniony wśród partnerów IBM nagrodą „Wiktorii 2002” otrzymując tytuł „Największej niespodzianki roku 2002 w IBM”.

http://www.talex.pl

Sylwester KozakTalex poprowadzi Centrum Edukacyjne IBM

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.