Talex uzyskał status Microsoft Gold Certified Partner

Talex współpracujący od wielu lat z firmą Microsoft uzyskał status Microsoft Gold Certified Partner for Support Services potwierdzający najwyższe kwalifikacje i umiejętności w zakresie wsparcia technicznego dla produktów Microsoft. TALEX jest zarazem jedyną firmą w Polsce, która posiada tak prestiżowy certyfikat Microsoftu w zakresie tego typu usług.

Pogram Microsoft Gold Certified Partner został wprowadzony w celu wyróżnienia firm, które wykazały się kwalifikacjami i zaangażowaniem w jednej lub kilku dziedzinach specjalistycznych związanych z dostarczaniem technologii Microsoft. Firma Microsoft prowadzi program na całym świecie, a wymagania stawiane przystępującym do niego firmom są wszędzie takie same. W 2003 roku Microsoft przyznał status Gold Certified Partner 15 polskim firmom w kategoriach: Software Product (7 firm), Learning Solutions (3), Enterprise Systems (2) i Commerce Solutions (2). Ostatnio do grona wyróżnionych certyfikatami Microsoft Gold Certified Partner dołączył Talex, który jest jedyną w Polsce spółką mający Certyfikat Gold w kategorii Support Services. Tym samym poznański integrator potwierdził najwyższe, światowe kompetencje w zakresie wsparcia technicznego dla produktów Microsoft.

– Od wielu lat współpracujemy z firmą Microsoft, a nasze wzajemne stosunki można określić mianem partnerskich – powiedział Janusz Gocałek, prezes Talex SA
– Status GOLD jest najlepszym potwierdzeniem umiejętności naszego zespołu, oraz możliwości w zakresie oferowania rozwiązań Microsoft – dodał.

http://www.talex.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry