Taniej na komórki w IPFON

Od 1 grudnia br. operator telefonii internetowej IPFON obniża stawki za połączenia z telefonami komórkowymi.
Obniżka cen rozmów z komórkami dotyczy połączeń z prezentacją numeru do trzech sieci komórkowych: Era, Plus oraz Orange. Dzięki temu, od 1 grudnia użytkownicy IPFON, dzwoniąc na komórkę z prezentacją numeru zapłacą o 9 proc. mniej, czyli 62 grosze brutto za minutę rozmowy (stara cena – 68 groszy brutto).

To już druga w tym roku obniżka cen połączeń na telefony komórkowe w IPFON. Od sierpnia użytkownicy operatora dzwonią taniej na komórki bez prezentacji numeru płacąc 49 groszy brutto za minutę rozmowy.

Aby dzwonić z sieci IPFON, trzeba posiadać stały dostęp do sieci Internet i zarejestrować się na stronie internetowej operatora (www.ipfon.pl). Każdy nowy użytkownik otrzymuje za darmo numer telefonu oraz 10 minut na połączenia stacjonarne. Jeśli ktoś nie chce dzwonić za pomocą programu komputerowego, może zaopatrzyć się w specjalną bramkę VoIP, do której można podłączyć dowolny aparat telefoniczny. Użytkownik IPFON nie płaci abonamentu, a jedynie niewielkie opłaty za połączenia przy sekundowym naliczaniu: 9 groszy brutto za minutę połączenia na numery stacjonarne w Polsce i od 11 groszy za granicę.

www.ipfon.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry