Taryfa 0 zł w sieci Sferia

Już od 27 lutego firma Sferia wprowadza do swojej oferty nową taryfę NOMADex 0. Taryfa oferowana będzie w promocji do końca marca. Głównym założeniem taryfy będzie brak abonamentu, a klienci będą płacili jedynie za wykonane połączenia lub dodatkowe usługi.

W Taryfie NOMADex 0 przez cały okres (12/24/36 miesięcy) obowiązywania umowy, niezależnie od jego długości,  użytkownik nie będzie musiał płacić abonamentu. Dodatkowo koszt aktywacji telefonu to jedynie 1 zł brutto.

Wprowadzenie tej taryfy jest ukłonem w stronę wszystkich abonentów, którzy chcą płacić jedynie za połączenia. Brak abonamentu sprawia, że nie ma tzw. stałych kosztów. Jest to bardzo ważne np. w przypadku młodych niezależnych osób, ale i też  emerytów.  – mówi Izabela Pelc, Dyrektor do spraw Marketingu i Sprzedaży w sieci Sferia.

Ceny połączeń lokalnych, międzymiastowych oraz na numery stacjonarne do krajów UE i USA w będą wynosić 24 gr. brutto. Pozostałe usługi i ceny połączeń będą odpowiadały taryfie NOMADex 30. Urządzeń z abonamentem 0 zł nie będzie można łączyć w Pakiety Rodzinne tak jak w przypadku taryf Nomadex 30 i 100. Taryfa Nomadex 0 nie będzie posiadała żadnych darmowych minut.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry