Tech Data doceniony przez Magazyn Forbes

Opublikowano: 22 stycznia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Firma Tech Data Corp. , jeden z największych na świecie dystrybutorów produktów IT, świadczący również usługi z zakresu zarządzania logistycznego, ponownie znalazła się na liście magazynu Forbes – Platinum 400. Jest to ranking najlepszych spośród największych firm w Stanach Zjednoczonych. Tech Data Corp. jest jedynym dystrybutorem, oferującym pełną gamę produktów IT, zarówno w zakresie sprzętu, jak i oprogramowania, na tegorocznej liście. Firma nominowana jest do Forbes Platinum 400 od pięciu kolejnych lat, poczynając od 1999 r. W Polsce dystrybutor reprezentowany jest przez Tech Data Polska.

„Nominacja do tego wyróżnienia przez 5 kolejnych lat pokazuje zaangażowanie i doświadczenie naszych pracowników w świadczeniu usług na rzecz klienta.” – powiedział Néstor Cano, Prezes Tech Data Corp.

Sylwester KozakTech Data doceniony przez Magazyn Forbes

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.