TechCamp #10: Game On!

Opublikowano: 10 czerwca 2013. Kategoria: Rynek. Tagi:

Jeśli z niecierpliwością czekacie na premierę Battlefield 4 czy GTA V, w młodości pomiędzy pobijaniem kolejnych rekordów w Tetrisa, wcielałeś się w Mario i ratowałeś jego księżniczkę – mamy dobrą wiadomość. TechCamp#10 z tematem Game Development odbędzie się już 19 czerwca w klubie Lizard King.

Po debiucie we Wrocławiu, rekordowych rejestracjach na TechCamp#7 RWD, planowaniu kariery w IT i innych technologicznych emocjach, nadszedł czas na finał sezonu. Tym razem eksperci branży zajmą się tematem tworzenia gier komputerowych.

TechCamp 10

Ostatnia w tym sezonie odsłona musi być wyjątkowa. To dlatego wśród prelegentów odcinka znajdą się specjaliści m.in. takich firm jak Microsoft, Ganymede czy Grupa Unity. Jednym z poruszanych tematów będzie architektura platformy gier online. Jak zbudować system zdolny obsłużyć kilkadziesiąt tysięcy graczy jednocześnie? Jak wygląda proces rozwoju i utrzymania gry online? To tylko niektóre z pytań, na które tego wieczoru zostaną udzielone odpowiedzi.

Na uczestników oprócz praktycznej wiedzy o możliwościach nowych technologii, będzie czekać darmowa pizza oraz szansa na networking w kuluarach. Przypominamy, że aby wziąć udział w TechCampie należy się zarejestrować na stronie techcamp10.evenea.pl.

Na wydarzenie zaprasza Akademia Unity wraz z Partnerami – Microsoft BizSpark, Województwem Małopolskim oraz Krakowskim Parkiem Technologicznym.

Więcej informacji o TechCampie na stronie www.techcamp.pl.

Dawid ZarazińskiTechCamp #10: Game On!

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.