TechCamp #10: Game On!

Jeśli z niecierpliwością czekacie na premierę Battlefield 4 czy GTA V, w młodości pomiędzy pobijaniem kolejnych rekordów w Tetrisa, wcielałeś się w Mario i ratowałeś jego księżniczkę – mamy dobrą wiadomość. TechCamp#10 z tematem Game Development odbędzie się już 19 czerwca w klubie Lizard King.

Po debiucie we Wrocławiu, rekordowych rejestracjach na TechCamp#7 RWD, planowaniu kariery w IT i innych technologicznych emocjach, nadszedł czas na finał sezonu. Tym razem eksperci branży zajmą się tematem tworzenia gier komputerowych.

TechCamp 10

Ostatnia w tym sezonie odsłona musi być wyjątkowa. To dlatego wśród prelegentów odcinka znajdą się specjaliści m.in. takich firm jak Microsoft, Ganymede czy Grupa Unity. Jednym z poruszanych tematów będzie architektura platformy gier online. Jak zbudować system zdolny obsłużyć kilkadziesiąt tysięcy graczy jednocześnie? Jak wygląda proces rozwoju i utrzymania gry online? To tylko niektóre z pytań, na które tego wieczoru zostaną udzielone odpowiedzi.

Na uczestników oprócz praktycznej wiedzy o możliwościach nowych technologii, będzie czekać darmowa pizza oraz szansa na networking w kuluarach. Przypominamy, że aby wziąć udział w TechCampie należy się zarejestrować na stronie techcamp10.evenea.pl.

Na wydarzenie zaprasza Akademia Unity wraz z Partnerami – Microsoft BizSpark, Województwem Małopolskim oraz Krakowskim Parkiem Technologicznym.

Więcej informacji o TechCampie na stronie www.techcamp.pl.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry