TechCamp #16: graficzne talenty vs. magia animacji

Podróż do świata grafiki i animacji zapewnić ma udział w najbliższym TechCampie, który odbędzie się 10 kwietnia w krakowskim klubie Rotunda. Nasza Redakcja objęła spotkania swoim patronatem medialnym. Jest też konkurs!

Początek spotkania planowany jest na 19:00. Trwa rejestracja. Bezpłatnie zarejestrować można się na stronie techcamp16.evenea.pl.

Najbliższy odcinek bezpłatnych spotkań technologicznych TechCamp przenosimy do epicentrum studenckiego życia kulturalnego – legendarnego Klubu Rotunda. W czasie 16 odsłony wydarzenia zajrzymy do warsztatu mistrzów grafiki i animacji – informują organizatorzy. Kogo będzie można usłyszeć?

Za każdym razem pokazuje inną twarz. Nie swoją a modelek i modeli, których zdjęcia retuszuje. Na scenie TechCampu pojawi się Dawid Żądło z Kreski Corp. Retouching Studio, na którego kunszcie poznali się już czytelnicy francuskiego Elle, brytyjskiego Vogue, Harper’s Bazaar Romania czy Interview Magazine.

O świecie animacji 2D opowie Błażej Pieczonka – ekspert w animacjach do gier mobilnych, polski Lucky Luke w animowaniu na czas i założyciel studia Pigeon – które zapewnia pełen odlot w tworzeniu concept art., ilustracji i explainer video.

Wydaje Wam się, że HTML jest nieco… drętwy? Na oczach uczestników rozrusza go Łukasz Stasiak z FreshMail. W czasie TechCampa opowie o procesie powstawania animowanych treści na stronie www z wykorzystaniem właściwości CSS-a 3.

Wśród prelegentów pojawi się także Jakub Piechowicz ze Studia brandingowego Good at, który wyjaśni czym jest synteza wizualna, czyli jak ważne jest prototypowanie w projektowaniu i dlaczego kontekst jest kluczowy.

Swoją wiedzą wesprze uczestników także jak zwykle Grupa Unity.

Po technologicznej rozgrzewce przyjdzie czas na wspólną dyskusję w ramach Open Space. Prelegenci będą czekać na pytania przy tematycznych stolikach. W każdej chwili uczestnicy dowolnie mogą zmienić stolik i zaangażować się w inną dyskusję. By nikogo nie dopadł mały głód, na czas technologicznych dyskusji organizatorzy zapewniają gorącą pizzę.

Z okazji nowego TechCampa jest także konkurs.

Stwórz plakat TechCamp #16 i wygraj 32-godzinny kurs grafiki 3D w „Publishing School” w Krakowie. Na Wasze prace czekamy do 9 kwietnia, 2014 pod adresem info@techcamp.pl! – informują organizatorzy.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry