TechCamp #17 z graficznym zacięciem

Już 14 maja we wrocławskim klubie Puzzle rusza 17 odcinek bezpłatnych spotkań technologicznych – TechCamp. Graficzną zręcznością wykażą się pierwszorzędni eksperci Photoshopa i animacji. Trwa konkurs na plakat odcinka!

techcamp grafika

Uwaga wszyscy pasjonaci pikseli! Do zgarnięcia jest wejściówka na konferencję Visual Art Film Animation w Warszawie oraz kurs w Szkole Grafiki Komputerowej Quali (do wyboru – Photoshop, Illustrator lub Corel). Aby stanąć do walki o nagrody wystarczy zaprojektować plakat na najbliższy odcinek TechCamp#17 Grafika i animacja. Na prace organizatorzy czekają do 12 maja pod adresem info@techcamp.pl.

Ale TechCamp to przede wszystkim okazja do zdobycia technologicznie zaawansowanej wiedzy. 14 maja usłyszeć będzie można Dawida Żądło z Kreski Corp., który przedstawi pięć aspektów retuszu w wymiarze high end. O poklatkowym CSS opowie front-end developer z graficznym zacięciem, od 3 lat związany z FreshMailem – Łukasz Stasiak. Sekrety Grafiki 2D na potrzeby produkcji edukacyjnych gier webowych zaprezentuje Art Direcor z Grupy Unity, Leszek Chodorowski, a w świat tajników produkcji seriali animowanych zabrnąć będzie można z Pawłem Lipką – założycielem Studia animacji 3D Action Heroes i twórcą animacji do „Sali Samobójców”.

Po technologicznej rozgrzewce przyjdzie czas na wspólną dyskusję w ramach Open Space. Prelegenci będą czekać na pytania uczestników przy tematycznych stolikach. By nikogo nie dopadł ani mały ani wieki głód, w czasie dyskusji będzie można posilić się gorącą pizzą.

Jesteś grafikiem z doświadczeniem i poszukujesz nowych wyzwań? Dobrze się składa! W czasie TechCampu do błyskawicznej rekrutacji na stanowisko Graphic Web Designer zaprosi Grupa Unity. Przyjdź na TechCamp, zabierz ze sobą portfolio i zgarnij etat! Dodatkowe informacje na stronie unity.pl – dodają organizatorzy.

W czasie wydarzenia na uczestników będzie czekać też doradca zawodowy z Pracuj.pl, który odpowie na każde pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości związane z przygotowaniem CV czy wyborem ścieżki kariery.

Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy jedynie rejestracja na: techcamp17.evenea.pl Najnowsze informacje o agendzie znaleźć można zaś na stronie na techcamp.pl.

Za technologiczne emocje odpowiada Akademia Unity wraz z partnerami FreshMail, Kei.pl, Pracuj.pl oraz Grupa Unity, a także partner odcinka – Szkoła Grafiki Komputerowej Quali oraz patron odcinka – Międzynarodowy Festiwal Dobrych Projektów WROCLOVE DESIGN 2014.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry