TechCamp #17 z graficznym zacięciem

Już 14 maja we wrocławskim klubie Puzzle rusza 17 odcinek bezpłatnych spotkań technologicznych – TechCamp. Graficzną zręcznością wykażą się pierwszorzędni eksperci Photoshopa i animacji. Trwa konkurs na plakat odcinka!

techcamp grafika

Uwaga wszyscy pasjonaci pikseli! Do zgarnięcia jest wejściówka na konferencję Visual Art Film Animation w Warszawie oraz kurs w Szkole Grafiki Komputerowej Quali (do wyboru – Photoshop, Illustrator lub Corel). Aby stanąć do walki o nagrody wystarczy zaprojektować plakat na najbliższy odcinek TechCamp#17 Grafika i animacja. Na prace organizatorzy czekają do 12 maja pod adresem info@techcamp.pl.

Ale TechCamp to przede wszystkim okazja do zdobycia technologicznie zaawansowanej wiedzy. 14 maja usłyszeć będzie można Dawida Żądło z Kreski Corp., który przedstawi pięć aspektów retuszu w wymiarze high end. O poklatkowym CSS opowie front-end developer z graficznym zacięciem, od 3 lat związany z FreshMailem – Łukasz Stasiak. Sekrety Grafiki 2D na potrzeby produkcji edukacyjnych gier webowych zaprezentuje Art Direcor z Grupy Unity, Leszek Chodorowski, a w świat tajników produkcji seriali animowanych zabrnąć będzie można z Pawłem Lipką – założycielem Studia animacji 3D Action Heroes i twórcą animacji do „Sali Samobójców”.

Po technologicznej rozgrzewce przyjdzie czas na wspólną dyskusję w ramach Open Space. Prelegenci będą czekać na pytania uczestników przy tematycznych stolikach. By nikogo nie dopadł ani mały ani wieki głód, w czasie dyskusji będzie można posilić się gorącą pizzą.

Jesteś grafikiem z doświadczeniem i poszukujesz nowych wyzwań? Dobrze się składa! W czasie TechCampu do błyskawicznej rekrutacji na stanowisko Graphic Web Designer zaprosi Grupa Unity. Przyjdź na TechCamp, zabierz ze sobą portfolio i zgarnij etat! Dodatkowe informacje na stronie unity.pl – dodają organizatorzy.

W czasie wydarzenia na uczestników będzie czekać też doradca zawodowy z Pracuj.pl, który odpowie na każde pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości związane z przygotowaniem CV czy wyborem ścieżki kariery.

Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy jedynie rejestracja na: techcamp17.evenea.pl Najnowsze informacje o agendzie znaleźć można zaś na stronie na techcamp.pl.

Za technologiczne emocje odpowiada Akademia Unity wraz z partnerami FreshMail, Kei.pl, Pracuj.pl oraz Grupa Unity, a także partner odcinka – Szkoła Grafiki Komputerowej Quali oraz patron odcinka – Międzynarodowy Festiwal Dobrych Projektów WROCLOVE DESIGN 2014.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry