TechCamp #1

Z tej chmury nie będzie ani jednej kropli deszczu. 2 grudnia atmosfera zapowiada się jednak burzliwie. Najważniejszym elementem pierwszego TechCampu odbywającego się pod hasłem cloud computingu będzie panel dyskusyjny.

„Jak nie znaleźć się w czarnej… chmurze” to prowokacyjny tytuł dyskusji pomiędzy ekspertami, która odbędzie się podczas pierwszego TechCampu. Wybór tematu do panelu dyskusyjnego nie był przypadkowy. Chmura obliczeniowa to dziś hasło odmieniane przez wszystkie przypadki w mediach branżowych. Wizja przetwarzania danych na zewnętrznych serwerach rozbudza wyobraźnię, ale i budzi mnóstwo kontrowersji. Każdy, kto pojawi się na TechCampie będzie mógł zabrać swój głos w tym sporze. Czy Cloud Computing to naprawdę korzystne rozwiązanie? Znaleźliśmy najbardziej optymalny sposób na hosting? A co z ochroną danych? Czy chmura to nie tylko zbiór faktów i mitów? Na te pytania postarają się odpowiedzieć eksperci – po dwóch stronach barykady staną zwolennicy i przeciwnicy cloud computingu. Wśród nich Tomasz Kopacz (Microsoft), Grzegorz Kochan (Adtaily), Tomasz Kozłowski (Servecloud). To oni z technologiczną wiedzą i precyzją rozprawią się z chmurą, ale również podzielą się swoją wiedzą – w nieformalnej, luźnej, barcampowej formule.

Jeśli nurtują Cię te i inne aspekty technologiczne zagadnienia Cloud Computingu, chcesz poznać ludzi z branży, poszerzyć swoją wiedzę z pewnością nie powinieneś przegapić krakowskiego eventu, Nie zabraknie oczywiście darmowej pizzy, a na najbardziej aktywnych dyskutantów czeka piwo ufundowane przez organizatorów!

TechCamp#1 rozpocznie się o godzinie 18.30 w Fortach Kleparz (ul. Kamienna 2-4) w Krakowie. Każdy, kto chce wziąć udział w imprezie, powinien dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie: www.techcamp1.evenea.pl.

Na wydarzenie zaprasza organizator – Akademia Empathy. Po TechCampie zapraszamy na 11. Urodziny Empathy Internet Software House, które rozpoczną się o godzinie 20:30.

Agenda TechCamp#1: CLOUD COMPUTING

1. Prezentacje (od godz. 18:30)
Tomasz Kopacz, Microsoft – Wzorce architektoniczne i skalowanie w Windows Azure
Tomasz Kozłowski, ServeCloud – Cloud Computing – technologiczne fakty i mity
Grzegorz Kochan, Adtaily – Jak radzić sobie z awarią w chmurze?

2. Panel dyskusyjny (prowadzi Krzysztof Helak, PROFEO)
Jak nie znaleźć się w czarnej… chmurze?

Zapraszamy na profil na Facebooku: www.facebook.com/techcamppl/ oraz na stronę: www.techcamp.pl

Kontakt do organizatora:
Michał Kraus – info@techcamp.pl
tel. 500 079 061

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry