TechCamp #4 – finał pierwszego sezonu

Specjalnie dla tych, którzy pojawią się 31 maja w krakowskim Lizard Kingu, eksperci przemówią jednym głosem, by wspólnie odkodować termin software development. Organizatorzy zdradzają, co kryje skrypt agendy finału pierwszego sezonu TechCamp.

TechCamp #4 – finał pierwszego sezonu 1Ostatni w tym sezonie odcinek technologicznego barcampu w Krakowie rozpocznie prezentacja Bartłomieja Zassa z Microsoft. Tego wieczoru ekspert opowie o programowaniu Windows  8, w tym m.in. o podstawach nowego API, czy sprzedaży aplikacji przez Windows Store. Ze świata podporządkowanego Metro design prosto w chmury, przeniesie następnie uczestników Dariusz Górecki z Empathy Internet Software House, który kodu przeanalizuje temat chmur dedykowanych aplikacjom PHP. W kręgu programistycznych emocji pozostanie też kolejny prelegent – Adrian Słowik, trener Zend Framework w Compendium Centrum Edukacyjnym. Specjalista wyjaśni zagadnienie wersjonowania aplikacji WWW, przedstawi przykładowe narzędzia i sprawdzone rozwiązania ułatwiające paczkowanie, zarządzanie i dystrybucję oprogramowania.

Po technologicznym zastrzyku wiedzy na techcampowej scenie pojawi się człowiek, który teorię IT przekłuł w biznes – Piotr Kaczor, pomysłodawca Digart.pl. Jaka jest specyfika społeczności internetowych? Jak wprowadzać nowe funkcjonalności w serwisie? Wreszcie jak zadbać o jego wydajność? To tylko niektóre kwestie jakimi zajmie się ojciec sukcesu dobrze znanego wszystkim twórcom i pasjonatom sztuki cyfrowej serwisu.

Zanim wszyscy udadzą się do kuluarów, prelegenci wraz z uczestnikami prześwietlą w trakcie panelu dyskusyjnego temat: „Quality assurance – czy tworzenie bezbłędnego oprogramowania jest możliwe?” Osoby chcące wziąć udział w panelu TechCamp #4, powinny zgłosić swoją kandydaturę na adres cfp@techcamp.pl.

Do grona Partnerów TechCampu dołączył Krakowski Park Technologiczny. Tradycyjnie udział w wydarzeniu jest bezpłatny, należy jednak zarejestrować się poprzez formularz na stronie www.techcamp4.evenea.pl. Organizatorzy zapewniają pizzę dla każdego z uczestników oraz piwo dla aktywnych. Więcej szczegółów o TechCampie na stronie www.techcamp.pl oraz www.facebook.com/techcamppl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry