TechCamp dla łapiących się w PHP-ie

Opublikowano: 10 lutego 2015. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Powstał w 1994 roku i zrewolucjonizował świat programowania obiektowego. Dlatego dwa najbliższe odcinki TechCampu poświęcone będą właśnie językowi PHP. Wydarzenia są bezpłatne, właśnie ruszyła rejestracja.

Już 5 marca w Krakowie i 12 marca we Wrocławiu spojrzeć będzie można od strony kodu na jeden z najpopularniejszych języków programowania – PHP. Pojawią się również przykłady praktycznego wykorzystania tego języka w codziennej pracy.

techcamp_grafika

Podczas krakowskiego odcinka Piotr Suszalski z Freshmail opowie o PHP w zastosowaniach typu enterprise. Na scenie wiedzą z zakresu kodowania w PHP-ie podzieli się również specjalista z Grupy Unity – Adam Kopeć.

W stolicy Dolnego Śląska wystąpi zaś Mariusz Gil. Ekspert opowie o możliwościach oferowanych przez Aerospike z perspektywy developera PHP. Z kolei Adam Zieliński, freelancer, Zend Certified Developer z 10-letnim doświadczeniem spróbuje odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania dotyczące praktycznego tworzenia kodu w PHP.

Jeśli i Ciebie nurtują pytania związane z PHP-em po części merytorycznej tradycyjnie zasiądziemy do wspólnego networkingu w formule TechClash. Dla wszystkich uczestników dostarczymy gorącą, darmową pizzę i najlepsze technologiczne emocje – zapowiadają organizatorzy z Akademii Unity, którzy na wydarzenie zapraszają wraz z partnerami Grupą Unity, Kei.pl oraz Miquido. Nasza Redakcja jest patronem medialnym spotkań.

Rejestracja: www.techcamp25.evenea.pl (Kraków)

Rejestracja: www.techcamp26.evenea.pl (Wrocław)

Dawid ZarazińskiTechCamp dla łapiących się w PHP-ie

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.