TechCamp o bezpieczeństwie IT

7 grudnia o 19:00 krakowski Klub Masada zamieni się w strefę bezpieczeństwa IT. Podczas szóstego odcinka TechCampu, specjaliści przedstawią skuteczne sposoby wykrywania zagrożeń i zabezpieczania danych. Właśnie ruszyła rejestracja.

TechCamp o bezpieczeństwie IT 1Tego wieczoru na scenie zaprezentuje się między innymi Wojciech Dworakowski, Chapter Leader OWASP Poland (Open Web Application Security Project), międzynarodowej organizacji działającej na rzecz poprawy bezpieczeństwa aplikacji internetowych. Pasjonatów security awareness przyciągnąć może także prelekcja Piotra Koniecznego, właściciela serwisu Niebezpiecznik.pl. Piotr od siedmiu lat pomaga największym polskim i zagranicznym firmom w zabezpieczaniu sieci oraz serwisów internetowych. Ponadto w agendzie pojawią się również wystąpienia ekspertów takich firm jak Microsoft, Grupa Unity czy SecuRing.

Wstęp jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja. Na uczestników prócz praktycznej wiedzy czekać będzie szansa na networking w kuluarach i darmowa pizza. Tym razem ilość miejsc jest ograniczona.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry