TechCamp planuje karierę

Największy technologiczny barcamp w Polsce już po raz drugi zawita do Wrocławia. 13. odcinek TechCampu poświęcony karierze w IT, ruszy 11 grudnia o 19:00 w Pubie Włodkowica 21. Trwa rejestracja.

O tym, że w stolicy Dolnego Śląska nie brakuje pasjonatów nowych technologii przekonać można było się w poprzednim sezonie TechCampu. Przepis na dzielenie się wiedzą przy piwie zadziałał i w tej szerokości geograficznej – na wydarzeniu pojawiło się ponad 100 uczestników. Do Wrocławia TechCamp powraca 11 grudnia, by podyskutować o rynku pracy IT. O jakość technologii zadba organizator – Akademia Unity wraz z partnerami: Grupą Unity, Kei.pl, oraz FreshMail.

Rejestracja pod adresem techcamp13.evenea.pl

TechCamp_Wrocław

Branża IT to jedna z nielicznych, która oparła się kryzysowi. Zarobki tam są wciąż stabilne i wszystko wskazuje na to, że będzie tak jeszcze przez kolejnych kilka lat. Atrakcyjność tego sektora sprawiła, że tysiące młodych ludzi rozpoczęło swoją przygodę z informatyką. Jak zatem wyróżnić się spośród nich, by stać się konkurencyjnym na rynku pracy? Odpowiedzi udzielą zaproszeni eksperci już podczas kolejnego odcinka TechCampu. Pamiętaj, na rozpoczęcie przygody z IT nigdy nie jest za późno! – zachęcają organizatorzy.

Tradycyjnie na wszystkich uczestników TechCampu oprócz merytorycznej wiedzy będzie czekała darmowa pizza. Nasza Redakcja jest patronem medialnym TechCampu.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top