TechCamp startuje z nowym sezonem

Dla osób kochających nowe technologie Akademia Unity przygotowuje kolejny cykl TechCampu. Ma być jeszcze więcej programistycznych emocji i to w trzech lokalizacjach. Start 23 października.

TechCampMimo sezonu urlopowego pracujemy intensywnie nad nową formułą wydarzenia. Założenie jest jedno: chcemy, by w kolejnych odcinkach to sami uczestnicy współtworzyli TechCamp, dzielili się swoją pracą i dawali nam wskazówki, co ich naprawdę interesuje – przekonuje Michał Kraus, koordynator Akademii Unity.

To dlatego w tym sezonie na koniec każdego odcinka będzie można usłyszeć gościa specjalnego. Do Techno-Hyde Parku będzie mógł się zgłosić każdy, kto zechce opowiedzieć o tym, co go inspiruje i nad czym pracuje w „garażu”.

Chcemy wsłuchać się dosłownie w głos uczestników. To dlatego rozpoczynamy projekt Idea market, który zakłada, że techcampowicze będą mieli szansę podzielić się z organizatorami swoimi pomysłami, uwagami i sugestiami dotyczącymi tematów oraz gości. W czasie każdego z odcinków będziemy zbierać te idee, a później korzystać z nich w kolejnych odsłonach – dodają organizatorzy.

Warto dodać, że gospodarzem wydarzenia będzie nie tylko Kraków. TechCamp zawita także do Wrocławia i po raz pierwszy do Stolicy.

Pierwsze spotkanie skierowane będzie przede wszystkim do młodych informatyków. Jakie są możliwe ścieżki rozwoju programistów, na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć i jakie języki programowania są najbardziej pożądane? To i jeszcze więcej w odcinku „Kariera IT”. Wszystkie spotkania TechCamp są bezpłatne.

Są jeszcze miejsca dla firm, które chcą współtworzyć nowy sezon TechCampu. Partnerami wydarzenia byli do tej pory – Województwo Małopolska (partner strategiczny), Microsoft BizSpark, Krakowski Park Technologiczny oraz Workee. Więcej informacji o TechCampie i możliwościach współpracy na www.techcamp.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top