TechCamp: technologie na Javie

Pora przestać śnić na Javie i zacząć kodować realnie, przekonują organizatorzy TechCampów, które odbędą się 14 stycznia w stolicy Dolnego Śląska i dzień później w sercu Małopolski. Rejestracja trwa.

Jeśli czujesz, że drzemie w Tobie Java Master, nie możesz tego przegapić. Podczas styczniowych spotkań technologicznych emocji z pewnością nie obniży temperatura. Jeśli zastanawiałeś się kiedyś, jak ugryźć temat grafowych baz danych, zarejestruj się bezpłatnie i dołącz do pasjonatów nowych technologii – zachęcają organizatorzy spotkań.

grafika - Java

Na scenie swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się m.in. ekspert w administrowaniu bazami danych, nazywany „inżynierem od spraw katastrof” – Jarosław Pałka. Jarek opowie o wprowadzeniu do grafowych baz danych na przykładzie Neo4j. Tego wieczoru usłyszymy też m.in. specjalistę od javowych zadań specjalnych z Grupy Unity.

Tradycyjnie po części merytorycznej przystąpimy do technologicznego networkingu. W czasie TechClash dla uczestników i prelegentów przygotowane zostaną trzy stoliki, przy których prowadzić będzie można dyskusje o trendach rządzących w tym języku oraz wyzwaniach związanych z architekturą systemów. Siły na wiele godzin rozmów zapewni darmowa pizza.

Na bezpłatne wydarzenie zaprasza organizator Akademia Unity wraz z partnerami: Grupą Unity, Kei.pl, Miquido. Nasza Redakcja jest patronem medialnym spotkań.

Zarejestruj się na TechCamp we Wrocławiu www.techcamp23.evenea.pl
Zarejestruj się na TechCamp w Krakowie www.techcamp24.evenea.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top