TechCamp w rękach publiczności

Technologiczny barcamp przechodzi w ręce publiczności. 12 odcinek TechCampu poświęcony Software Development odbędzie się po raz pierwszy w formule open space. Spotykanie rusza 20 listopada w krakowskich Fortach Kleparz (Kamienna 2).

TechCampKto lepiej od Was wie, o czym chcielibyście podyskutować w czasie TechCampu? To dlatego w czasie 12 odcinka wydarzenia to Wy stworzycie agendę rozmów – zachęcają organizatorzy. Dodają, że na barcampach najważniejsza jest interakcja między uczestnikami i prelegentami i dlatego w czasie prezentacji zaproszonych gości, uczestnicy będą mieli szansę wypisać na karteczkach zagadnienia, które ich interesują i przypiąć je do tablicy. To mogą być zarówno pytania typu: PHP czy Ruby? W czym programuje się lepiej? Czy HTML to prawdziwy język programowania? Singleton – wzorzec czy antywzorzec projektowy?, jak i tematyka czy narzędzia np. user experience, Symfony, RWD, czysty kod. Propozycje zostaną połączone w grupy i przypisane do konkretnych stolików. Po prelekcjach, to przy nich rozpoczną się technologiczne rozmowy, które merytorycznie będą wpierać specjaliści z Grupy Unity.

Na spotkanie można się już zarejestrować na stronie techcamp12.evenea.pl. Nasza Redakcja jest patronem medialnym wydarzenia.

W tej edycji spotkania nie zabraknie technologicznych inspiracji. Usłyszeć będzie można prelekcje przedstawicieli m.in. Flowbox, Kei.pl, FershMail czy Grupy Unity. Eksperci wezmą pod technologiczną lupę dobre praktyki wytwarzania oprogramowania i hybrydowy język programowania.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top