TechCamp#27: .NET – platforma łącząca wiele języków!

Opublikowano: 1 kwietnia 2015. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Na stałe niezwiązana z żadnym konkretnym językiem programowania, a jej zadaniem jest zarządzanie różnymi elementami systemu. Z technologią .NET oko w oko stanąć będzie można już 15 kwietnia we wrocławskim klubie Mleczarnia.

Już 15 kwietnia we Wrocławiu odbędzie się prawdziwe programistyczne święto. Gdy wybije 19:00, władzę na techcampowej scenie przejmie jedna z najpopularniejszych platform programistycznych .NET. Podczas 27 odcinka technologicznego barcampu spojrzeć będzie można od strony kodu na wszystkie praktyczne możliwości jakich dostarcza stworzona przez Microsoft, obejmująca środowisko uruchomieniowe technologia.

grafika .net

W czasie wrocławskiego odcinka swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się najlepsi specjaliści w tym zakresie, a wśród nich: Michał Małecki, czyli pragmatyczny programista. Związany z platformą .NET od 2005 roku, pracował nad m.in. Visual Studio i Bing w Microsoft. W trakcie najbliższego odcinka poruszy temat 5 „C” – praktyczny wstęp do F#. Z kolei reprezentant Grupy Unity, Michał Bakalarczyk, projektant systemów MS oraz programista systemów MS z ponad 10-letnim doświadczeniem przedstawi czym jest AOP i w jaki sposób z jego użyciem można napisać bardziej czytelny kod.

Jeśli nurtują Was pytania związane z zarządzaniem różnymi elementami systemu warto dołączyć do networkingu z ekspertami podczas TechClash! Dla wszystkich uczestników organizatorzy zapewnią gorącą, darmową pizzę i najlepsze technologiczne emocje.

Rejestrować można się bezpłatnie na: www.techcamp27.evenea.pl

Na wydarzenie zaprasza organizator wydarzenia Akademia Unity, wraz z partnerami Grupą Unity, Kei.pl oraz Miquido oraz partnerem strategicznym – Województwem Małopolskim. Nasza Redakcja jest patronem medialnym spotkań.

Dawid ZarazińskiTechCamp#27: .NET – platforma łącząca wiele języków!

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.