Tele Gadu-Gadu nagrodzone

Usługa Tele Gadu-Gadu, pozwalająca na prowadzenie rozmów telefonicznych przez internet (VoIP) została wyróżniona przez branżowy serwis PC World Komputer Online. Wyróżnienie przyznano za dobrą jakość przesyłanego dźwięku, łatwość obsługi i atrakcyjne ceny połączeń. Tele Gadu-Gadu jest integralną częścią komunikatora GG.

Redakcja PC World Komputer Online w szczegółowym zestawieniu porównała najpopularniejsze polskie programy służące do rozmów telefonicznych przez internet. Podczas analizy brano pod uwagę takie dane, jak: jakość połączenia, koszt rozmowy, sposoby płatności i naliczania opłat.

'Wyróżnienie PC World Komputer Online otrzymuje Gadu-Gadu za dobrą jakość przesyłanego dźwięku, łatwość obsługi (wszystkie funkcje dostępne w komunikatorze) i atrakcyjne ceny połączeń. Jest to równocześnie najpopularniejszy w Polsce komunikator, a dzięki wykorzystaniu dopracowanej platformy easycall ma szansę stać się poważnym konkurentem dla Skype’a’ – czytamy w zestawieniu przygotowanym przez redakcję PC World Komputer Online.

Usługa Tele Gadu-Gadu dostępna jest na rynku od stycznia br. Dotychczas skorzystało z niej ponad 50 tysięcy osób.

– To dopiero początek rozwoju usługi VoIP w komunikatorze Gadu-Gadu – zapowiada Krzysztof Szalwa, szef Gadu-Gadu. – Wkrótce planujemy poszerzenie usługi o możliwość 'dzwonienia’ z telefonu do komputera.

Pod koniec marca wprowadzono niższe ceny na wszystkie połączenia w ramach usługi Tele Gadu-Gadu. Przykładowo połączenie z numerem w USA kosztuje 8 groszy brutto za minutę, a z Wielką Brytanią i Niemcami 9 groszy brutto.

http://tele.gadu-gadu.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry