Tele2 z OS3 multimedia

Opublikowano: 18 maja 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Operator telefonii stacjonarnej Tele2, uruchomił nową stronę internetową. Przed nowym serwisem postawiono dwa zadania: uproszczenie procesu rozpoczęcia korzystania przez klientów z usług firmy oraz odświeżenie wizerunku marki. Za stworzenie nowej wersji strony odpowiedzialna była agencja interaktywna OS3 multimedia.
– Mamy już ponad milion klientów. Nasza nowa strona internetowa dzięki zastosowaniu zasad użyteczności ma być czytelna i łatwa w nawigacji dla wszystkich naszych obecnych i potencjalnych klientów, bez względu na zakres ich doświadczeń z Internetem – mówi Oliver Rockstein, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Tele2.
Nowa wersja serwisu zawiera funkcjonalności ułatwiające potencjalnym, prywatnym i biznesowym klientom zapoznanie się z ofertą połączeń telefonicznych i internetowych. Wkrótce dostępna będzie funkcja doradcy on-line, czyli aplikacja pozwalająca na podstawie kilku pytań dobrać optymalną taryfę dla określonego klienta. Do dyspozycji internautów przekazane zostały także formularze umów i poleceń zapłaty.

Nacisk w projektowaniu strony www.tele2.pl położony został na łatwość nawigacji i szybki dostęp do informacji. Obszerne dane, w tym prezentacja usług i cenników, zostały uporządkowane według typu i grupy docelowej. Do informacji o ofercie można dotrzeć z poziomu strony głównej za pomocą maksymalnie dwóch kliknięć myszką.

Agencja interaktywna OS3 multimedia specjalizuje się w tworzeniu strategii, budowaniu wizerunku Klienta oraz kształtowaniu trwałych więzi z otoczeniem poprzez Internet i nowe media.

www.tele2.pl

Hanna LaskowskaTele2 z OS3 multimedia

Podziel się!

O autorze

hania