Telefonia FreecoNet z nowym wizerunkiem w Internecie

Operator telefonii internetowej FreecoNet SA zmienił swój wizerunek dostępny w sieci Internet. Na przejrzystej, intuicyjnej i zdecydowanie wygodniejszej w użytkowaniu stronie www.freeconet.pl, w przyjazny sposób można zapoznać się z rozbudowaną ofertą telefonii VoIP i jej usług dodanych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

„Dynamiczny rozwój FreecoNet i ciągłe wzbogacanie oferty o kolejne usługi dodane wymogły konieczność przebudowania dotychczasowej witryny, aby była jeszcze bardziej przyjazna dla użytkownika FreecoNet. Dlatego stworzyliśmy zupełnie nową stronę internetową FreecoNet, która zawiera wszelkie informacji na temat telefonii VoIP i oferty FreecoNet, a materiały zostały tak pogrupowane, by użytkownik bez najmniejszych problemów mógł dotrzeć do interesujących go zagadnień. Dodatkowo wzbogaciliśmy serwis o prezentacje i filmy instruktażowe, które pomogą w konfiguracji telefonu w domu i firmie” – mówi Jan Wyrwiński, Prezes Zarządu FreecoNet SA.

Dzięki nowej stronie internetowej FreecoNet, każda osoba zainteresowana ofertą FreecoNet może łatwo dotrzeć do interesujących ją informacji. Główna witryna zawiera przede wszystkim rozróżnienie na ofertę FreecoNet kierowaną do dwóch grup docelowych: użytkownika biznesowego oraz indywidualnego. Natomiast na kolejnych podstronach znajdują się bardziej szczegółowe informacje oraz wyjaśnienia dotyczące konkretnych zagadnień. Główna strona FreecoNet zawiera też kilka innych i ważnych informacji, jak cennik połączeń telefonicznych,  zestaw aktualności, a także możliwość szybkiego przechodzenia do kilku najpopularniejszych wśród odwiedzających witrynę FreecoNet zagadnień: „FreecoNet w firmie” czy „Wirtualny Fax”. Na uwagę zasługuje też wprowadzony nowy element – „Sklep”, w którym można przeglądać ofertę sprzętu, niezbędnego do korzystania z telefonii VoIP, a także dokonać zakupu online.

Nowa witryna internetowa FreecoNet jest dostępna pod adresem: www.freeconet.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top