Telefonowanie za 0,35 PLN w Interia.pl

Opublikowano: 8 grudnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi:

Portal INTERIA.PL uruchomił Halo! INTERIA.PL – usługę, która za pośrednictwem numeru 0708 108-107 umożliwia tanie, wysokiej jakości połączenia telefoniczne. Obecnie Halo! INTERIA.PL oferuje połączenia ze 101 kierunkami w ruchu międzynarodowym i międzymiastowym, zarówno do operatorów stacjonarnych, jak i komórkowych.

Opłata za połączenie, niezależnie od kraju z którym realizowane jest połączenie, wynosi 35 groszy brutto za minutę. W ruchu międzynarodowym oznacza to – w porównaniu z planem standardowym TP S.A. – oszczędności rzędu od 76% do nawet 95%. Dla połączeń międzymiastowych usługi telefoniczne realizowane są o 28% taniej.

Niewątpliwą zaletą uruchomionej usługi jest jej dostępność dla wszystkich i nieskomplikowany sposób korzystania. Aby dzwonić taniej za granicę lub do innego miasta wystarczy posiadać telefon stacjonarny. Nie jest konieczne podpisywanie żadnych dodatkowych umów, wykupywanie kart prepaid, posiadanie komputera z kartą dźwiękową i łączem do Internetu czy instalowanie jakichkolwiek dodatkowych urządzeń. Koszt rozmowy doliczany jest przez operatora do rachunku telefonicznego abonenta.

http://halo.interia.pl

Sylwester KozakTelefonowanie za 0,35 PLN w Interia.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.