TeleNet Forum docenił usługi SMS w sieci Idea

Opublikowano: 20 stycznia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Polska Telefonia Komórkowa Centertel, podczas Gali Wydawnictwa Lupus (wydawca pism: Enter, PC Kurier, TeleNet Forum, CRN, CAD/CAM Forum) w dn. 16.01.2003 r. otrzymała w kategorii: Teleinformatyczna Usługa Roku PLATYNOWĄ SIEĆ TELENET FORUM – za wdrożenie usług opartych na technologii SMS.

Ponadto przyznano nagrody: firmie Avaya za System Okablowania Strukturalnego Avaya Systimax iPatch – w kategorii Teleinformatyczny Produkt Roku oraz Firmie Microsens – w kategorii Teleinformatyczna Firma Roku.

Przedstawiciele jury podkreślali, że Idea jest zdecydowanym liderem usług DATA wykorzystujących SMSy, gdyż w sieci Idea co miesiąc przesyłanych jest ok. 130 mln SMSów i liczba ta nieustannie rośnie. W sieci dostępnych jest obecnie ok. 250 usług i serwisów opartych na technologii SMS, które cieszą się rosnącą popularnością. Szybko też zwiększa się oferta usług informacyjnych i m-commerce wykorzystujących SMS w sieci Idea.

Srebrną Sieć TeleNet Forum, z rąk redaktora naczelnego, pana Andrzeja Janikowskiego odebrali reprezentanci Idei: Jean-Marc Vignolles, wiceprezes zarządu PTK Centertel ds. operacyjnych oraz Iwona Kossman, dyr. marketingu.

„Wyrożnienie nagrodą TeleNet Forum usług opartych na technologii SMS wprowadzanych w sieci Idea w 2002 r., które cieszą się rosnąca popularnością u naszych 4,5 mln klientów – traktujemy jako wyraz uznania dla wszystkich pracowników PTK Centertel, udostępniających je zgodnie z naszym hasłem przewodnim: IDEA – pomysły dla ludzi' – powiedział wiceprezes Jean-Marc Vignolles – Jest to także wyraz uznania dla naszych kilkudziesięciu Partnerów, dzięki współpracy, z którymi wdrożyliśmy w ub r. ponad 200 nowych usług opartych na technologii SMS – dając klientom nową, prostą i tanią formę zakupu usług i komunikacji”.

„Jako pierwsi wprowadziliśmy możliwość zamiany darmowych minut w pakietach na SMSy w najkorzystniejszym przeliczniku – co zyskało uznanie u naszych klientów – stwierdziła Iwona Kossmann dyr. marketingu Idei – W tym roku nadal będziemy rozwijać segment prostych usług DATA, jakim są krótkie wiadomości tekstowe SMS (w tym także SMS Premium Rate), gdyż takich usług życzą sobie właśnie klienci zarówno w Polsce, jak i na świecie, a wkrótce wzbogacimy go także o usługi MMS.”

http://www.idea.pl

Sylwester KozakTeleNet Forum docenił usługi SMS w sieci Idea

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.