Telewizja Kablowa Aster wdroży system paszportyzacji firmy Suntech

System paszportyzacji, wykorzystujący platformę ESRI GIS, jest zaawansowanym narzędziem do inwentaryzacji i projektowania sieci dla usług Triple Play. System pozwala na optymalne wykorzystanie zasobów sieciowych operatora oraz zapewnia większą efektywność operacyjną w utrzymaniu, modernizacji i rozbudowę sieci.

Aster wykorzysta system do prowadzenia ewidencji wszystkich zasobów sieciowych oraz połączeń kablowych, optycznych i transmisyjnych.

System pozwoli na prowadzenie ewidencji fizycznych i logicznych zasobów sieci oraz dostępności świadczonych usług. System paszportyzacji zostanie zintegrowany z innymi systemami w Aster, co umożliwi efektywne wykorzystanie danych w istniejących procesach biznesowych obsługi klienta, planowania sieci, usuwania awarii oraz zarządzania środkami trwałymi.

„Poświęciliśmy dużo czasu na znalezienie rozwiązania paszportyzacji, które byłoby najlepiej dopasowane do specyfiki operatora sieci telewizji kablowej dostarczającego usługi Triple Play. Rozwój tych usług w miastach, w których działamy jest naszym głównym krótkoterminowym celem biznesowym, a wdrażany system odegra jedną z kluczowych ról w rozwoju naszej sieci i usług”- mówi Janusz Arciszewski, Prezes Aster.

„Wdrożenie w Aster ma dla nas duże znaczenie, ze względu na wybór naszego rozwiązania przez jednego z technologicznych liderów rynku.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości współpracy z Aster i oczekuję, że razem zrealizujemy założenia biznesowe i przyczynimy się do dalszego rozwoju klienta.” – mówi Wojciech Franczak, wiceprezes Suntech. „Wdrażane rozwiązanie jest fragmentem przygotowanego na rynek operatorów telewizji kablowych zintegrowanego systemu składającego się z Billingu, CRM, Paszportyzacji i Planowania”.

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top