Telewizja Kolter.tv ma swój serwis www

Pod adresem www.kolter.tv zobaczyć można kilkadziesiąt filmów produkcji Kolter.tv – internetowej telewizji e-commerce.
Filmy prezentowane na www.kolter.tv skierowane są głównie do miłośników strzelectwa, rozgrywek ASG, survivalu i osób interesujących się sprzętem obronnym. Można tu bowiem zobaczyć w akcji m.in. najpopularniejsze i najnowsze modele wiatrówek, pistoletów ASG, pistoletów gazowych, noży, ale nie tylko. Na www.kolter.tv zamieszczono także relacje z największych i najciekawszych imprez oraz wydarzeń branżowych jak np.: Targi Broni IWA czy Mistrzostwa Siłaczy.

Znajduje się tu także dział „Porady Kolter.tv” – kompendium wiedzy o strzelectwie, survivalu i innych dziedzinach aktywnego wypoczynku. Prezentowane tutaj filmy przekazują wiele cennych informacji i porad z życia codziennego. Można chociażby dowiedzieć się jak w rozpalić ogień w każdych warunkach czy też jak zbudować schronienie.

Telewizja Kolter.tv to nowatorska inicjatywa filmy Kolter, jednego z największych w Polsce dystrybutorów sprzętu strzelectwa sportowego, militarnego i obronnego. Projekt ujrzał światło dzienne ponad rok temu. Jednakże do tej pory filmy produkcji Kolter.tv można było zobaczyć jedynie na stronach sklepu internetowego filmy Kolter – www.bron.pl.

– Początkowo skupialiśmy się na produkcji filmów prezentujących naszą ofertę produktową. Wyszliśmy z założenia, że stanowić one będą doskonałe uzupełnienie opisu produktu. Test i zdjęcie niejednokrotnie nie wystarczają do podjęcia decyzji o zakupie. Na filmie natomiast można pokazać o wiele więcej i z pewnością w bardziej atrakcyjnej formie. Do współpracy z Kolter.tv zaprosiliśmy bowiem doświadczonych reżyserów, aktorów, montażystów i operatorów. Ale telewizja się rozwijała, powstawały produkcje nie tylko typowo promocyjne i oczywistym krokiem było stworzenie serwisu www prezentującego cały dorobek Kolter.tv – mówi Mirosław Klekot, właściciel filmy Kolter.

Zaletą serwisu www.kolter.tv jest przyjazna nawigacja oraz interaktywność. Filmy pogrupowane zostały w działy tematyczne, każdego z nich można ocenić oraz dodać do swojej playlisty. W zależności od potrzeb i parametrów łącza internetowego filmy oglądać można w niskiej lub wysokiej rozdzielczości. Dodatkowo serwis zintegrowany został ze sklepem internetowym www.bron.pl. Wystarczy jedynie kliknąć w przycisk „zamów produkt”, by nabyć oglądany właśnie produkt. Serwis wykonano w nowoczesnej i przyjaznej technologi asp.

– Z moich obserwacji wynika, że w Polsce przybywa bardzo wiele osób zainteresowanych strzelectwem wiatrówkowym i air softem. Dlatego chcemy, żaby nasza telewizja stała się bardziej interaktywna i zamierzamy realizować programy uwzględniające pomysły członków tej społeczności. Wierzymy, że wspólnie uda się stworzyć medium, które jeszcze bardziej usatysfakcjonuje naszych odbiorców – dodaje Mirosław Klekot.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top