Telia dla sieci Era

Opublikowano: 21 marca 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Telia International Carrier umożliwia testowanie roamingu GPRS w sieci Era podczas targów CeBIT 2002.

Telia IC, globalny przedstawiciel szwedzkiego koncernu telekomunikacyjnego Telia AB współpracując z operatorem polskiej sieci komórkowej Era, testują najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które umożliwiają klientom sieci komórkowej dostęp do szybkiej transmisji danych (GPRS) niezależnie od kraju, w którym się znajdują.

„Telia IC jest właścicielem i operatorem globalnej sieci światłowodowej Viking. Swoje usługi kierujemy wyłącznie do operatorów telekomunikacyjnych i internetowych. Współpracując z operatorami sieci komórkowych korzystamy z doświadczenia firmy Telia Mobile. Firma ta jako pierwsza na świecie wprowadziła roaming międzynarodowy GPRS pomiędzy sieciami w Skandynawii. Dzięki temu nasi partnerzy – operatorzy sieci komórkowych mogą wzbogacać swoją ofertę usług dodanych o sprawdzone i pewne rozwiązania.” – powiedział Michał Szustak, dyrektor marketingu Telia IC w Polsce.

http://www.telia.pl
http://www.era.pl

Sylwester KozakTelia dla sieci Era

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.