TEQUILA DIGITAL dla Citroseptu

TEQUILA\DIGITAL, agencja interaktywna grupy TBWA zaprojektowała witrynę produktową dla Citroseptu.
Nowa strona www.citrosept.pl zrealizowana przez agencję TEQUILADIGITAL ma charakter ściśle informacyjny. Internauci znajdą tutaj szczegółowe informacje o oferowanym preparacie zawierającym płynny koncentrat z pestek z miąższu i białych części grapefruita. Agencja postawiła przede wszystkim na przejrzystość witryny, oraz jej jednoznaczny i czytelny przekaz, co jest kontynuacją linii kreatywnej wybranej dla strony firmowej firmy Cintamani Poland.

Główny element strony, na którym oparto konstrukcję nawigacji, to zdjęcia młodych, aktywnych ludzi oraz apetycznych owoców grapefruita. Ich wizerunek kojarzy się z oferowanym przez firmę produktem. Strona zawiera kilka podstawowych działów, takich jak aktualności, opis i zastosowanie produktu, jego historia, czy prezentację produktów oferowanych w sprzedaży. Dodatkowo poprzez formularz na stronie www, można zamówić produkt prosto do domu

To już kolejna witryna, oprócz soni.pl oraz cintamani.pl wykonana dla Cintamani Poland, producenta suplementów diety oraz preparatów spożywczych.

www.citrosept.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top