Teraz Internet dla mBanku

Opublikowano: 24 stycznia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

mBank po raz trzeci z rzędu został laureatem konkursu Teraz Internet w kategorii „Dom maklerski, bank, usługi ubezpieczeniowe”. Nagrody dla zwycięzców zostały wręczone podczas Targów Komputer Expo 2003.

Konkurs Teraz Internet to akcja promująca najlepsze polskie domeny i serwisy internetowe: portale, wortale, strony korporacyjne, edukacyjne, a także prywatne. Organizatorem konkursu jest redakcja Magazynu Konsumenta Solidna Firma we współpracy z Biurem Reklamy SA.

Teraz Internet to przedsięwzięcie, które według organizatorów jest „próbą walki z zaśmiecaniem zasobów internetowych, poprzez promowanie firm solidnych i pożytecznych, które służą społeczeństwu swoją wiedzą, informacją, pośrednictwem, czy też mądrą konsultacją”.

Zespół oceniający brał pod uwagę przede wszystkim takie kryteria jak: zawartość merytoryczna serwisu, nowatorstwo i oryginalność, łatwość obsługi serwisu, szybkość i dostępność nawigacji na stronie.

http://www.terazinternet.pl

Sylwester KozakTeraz Internet dla mBanku

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.