Tesco dołącza do sklepów dostępnych na kwit.pl

Opublikowano: 31 marca 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Sieć hipermarketów Tesco.pl dołączyła do sklepów, które są zintegrowane z kwit.pl – serwisem oferującym zakupy spożywcze z różnych sieci handlowych. Dzięki temu użytkownicy mogą porównywać ceny już ponad 50 tys. produktów

Kwit.pl jest porównywarką produktów z kategorii FMCG z takich sieci sklepów jak Frisko, Piotr i Paweł, Tesco, alma czy E.Leclerc. Użytkownicy serwisu znajdą również informację o zmianie ceny w ciągu ostatnich 30 dni.

Twórcy serwisu zadbali również o aplikację mobilną oraz o rozszerzenia do popularnych przeglądarek internetowych ułatwiających robienie zakupów. Obecnie realizowany jest projekt, dzięki któremu użytkownicy będą mogli publicznie dzielić się swoim koszykiem zakupów wraz z przepisami kulinarnymi.

Sylwester KozakTesco dołącza do sklepów dostępnych na kwit.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.